Futbolistiem zaudējums Jaunmārupē, neizšķirts Salaspilī

Foto, video - facebook.com/Marupesfutbols Foto, video - facebook.com/Marupesfutbols

Zaudējumu Latvijas otrās līgas turnīrā otrdien piedzīvojuši Mārupes sporta centra komandas futbolisti. Nobeigumam tuvojas Latvijas trešās līgas grupu turnīri ar Pierīgas klubu piedalīšanos.

Mārupes sporta centra komanda Jaunmārupes stadionā uzņēma futbola klubu “Beitar”. Uz viesu pirmo vārtu guvumu 15 minūtes vēlāk mārupieši atbildēja ar Hamida Ali Babaali skaitu sologājienu un precīzo sitienu vārtu apakšējā stūrī. Taču pēc pārtraukuma laukumā dominēja “Beitar” futbolisti, kuri sagādāja mājiniekiem zaudējumu 1:4. Pēdējās divās spēlēs mārupieši ielaiduši deviņus vārtus.

Otrās līgas Rietumu grupas turnīra tabulā Mārupes futbolisti ar 11 punktiem 10 spēlēs ieņem piekto vietu – vienu aiz saviem novadniekiem Babītes sporta kluba komandas spēlētājiem (14 p. 12 sp.).

Latvijas trešās līgas Ziemeļaustrumu grupas turnīru pabeiguši FK “Sigulda” futbolisti. Pēdējā mačā viņi nospēlēja neizšķirti 0:0 pret futbola klubu “Valka”, ar 7 punktiem 8 spēlēs palika priekšpēdējā ceturtajā vietā un otrajā posmā sacentīsies ar Ziemeļrietumu grupas divām vājākajām komandām.

Toties Centra grupas turnīrā Pierīgas klubi turpina cīņu par divām ceļazīmēm uz Latvijas trešās līgas finālturnīru. Pie svarīgiem trim punktiem tika “Upesciema Warriors” futbolisti, kuri, pateicoties Daniela Stegerdas golam, ar 1:0 pārspēja “Riga United” komandu. Savukārt “ASK Kadaga” Salaspilī pret JFK

“Daugava” vienību 5.minūtē izvirzījās vadībā pēc Gunta Gabrāna precīzā sitiena, taču pirmā puslaika vidū palika skaitliskā mazākumā un 13 minūtes pirms beigām ielaida vārtus – 1:1.

Tabulas līderi ir FK “Olaine”/FK “Union” futbolisti (27 p. 14 sp.), kuriem seko FK “PPK/Betsafe” (26 p. 13 sp.) un “Upesciema Warriors” (25 p. 15 sp.). Vietas no sestās līdz astotajai ieņem JFK “Daugava” (16 p. 13 sp.), Salaspils “Kengaroos” (15 p. 12 sp.) un “ASK Kadaga” (13 p. 11 sp.).