Skeletonistam Indriksonam divas uzvaras IBSF jaunatnes sacensībās

• Autors:  LETA
Foto - Viesturs Lācis, IBSF Foto - Viesturs Lācis, IBSF

Latvijas skeletonists Emīls Indriksons šajā nedēļas nogalē Insbrukā, Austrijā, izcīnīja divas uzvaras Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) jaunatnes seriāla posmos, vēsta Latvijas Bobsleja un skeletona federācija (LBSF).

Piektdienas sacensībās Indriksons palika nepārspēts abos braucienos, par 1,41 sekundi apsteidzot otro vietu izcīnījušo Ukrainas skeletonistu Jaroslavu Lavreņuku. Dāvis Valdovskis izcīnīja ceturto vietu 18 dalībnieku vidū.

Sestdienas sacensībās Lavreņuks izrādīja daudz sīvāku konkurenci un tika pārspēts par 0,24 sekundēm. Valdovskim otrajā dienā piektā vieta.

Sieviešu konkurencē Marta Andžāne piektdien uzrādīja ceturto rezultātu, tūlīt aiz viņas, piektajā vietā finišēja Dārta Neimane, bet astotā - Laura Lēģere. Sestdienas posmā Andžānei otrais labākais laiks, Neimane ierindojās sestajā vietā, bet Kamila Krustiņa - 11.vietā.