"FK Ķekava" florbolistes paliek bez virslīgas čempionāta medaļām

Foto - "FK Ķekava" Foto - "FK Ķekava"

Spēles pamatlaikā atspēlējušas triju vārtu deficītu, “FK Ķekava” komandas florbolistes tomēr piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā Latvijas virslīgas čempionāta finālspēlē par trešo vietu piektdien Lielvārdes sporta centrā pret Cēsu “Lekringu”. Pēdējo reizi Latvijas čempionāta medaļas “FK Ķekava” izcīnījusi pirms četriem gadiem.

Ķekavietes 5.minūtē vadībā izvirzīja Valērija Druzjaka, bet pirmās trešdaļas vidū cēsnieces panāca izlīdzinājumu. Otrās trešdaļas vidū nepilnu četru minūšu laikā “Lekringa” florbolistes iemeta trīs vārtus, uz ko pretinieces atbildēja ar Annijas Dārtas Dankfeldes precīzu tālmetienu, kā arī pēdējās minūtēs neizmantotu divu spēlētāju skaitlisko pārsvaru (2:4).

Trešās trešdaļas sākumā Liene Leite starpību samazināja līdz minimumam, bet 89 sekundes pirms finālsirēnas Ķekavas kluba kapteine Paula Metāla panāca neizšķirtu 4:4. Ritēja pagarinājuma priekšpēdējā minūte, kad uzvaras vārtus “Lekringa” labā ar precīzu metienu vārtu augšējā stūrī guva Luīze Raseiceva – 4:5. Viņai tas bija trešais vārtus guvums spēlē.

Šosezon “FK Ķekava” virslīgas pamatturnīru pabeidza trešajā vietā, izcīnīja sudraba medaļas Latvijas – Igaunijas florbola līgas finālturnīrā, bet pusfināla sērijā trijās spēlēs piekāpās “NND/RJTC” vienībai (0:3). Pagājušajā sezonā “FK Ķekava” florbolistes zaudēja jau ceturtdaļfinālā, bet vēl gadu iepriekš finišēja ceturtajā vietā (abos šajos turnīros otro vietu izcīnīja “Ķekavas Bulldogs/NND” vienība, kas šosezon nepiedalījās). Pēdējo reizi pie medaļām Ķekavas komanda bija tikusi 2019.gadā, kad ieguva sudrabu.

Florbola sezona kulmināciju sasniegs 15.aprīlī, kad “Arēna Rīga” notiks dāmu virslīgas fināls “Rubene” – “NND/RJTC”, kā arī vīru virslīgas fināli “Ķekava/RB&B” – FS “Masters”/Ulbroka (par 3.vietu) un FBK “Valmiera” – “Lielvārde/FatPipe” (par 1.vietu).