Krimuldas vidusskolas sporta zālē aizvadītas Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu sacensības “Veiklo stafetes”, kurās piedalījās 13 Pierīgas mācību iestāžu komandas. Šogad veiklāko titulu ieguva mājinieki Krimuldas vidusskolas skolēni, kuri kopvērtējumā apsteidza Babītes vidusskolas un Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņus.

Sacensību programmā bija iekļautas četras stafetes – ar basketbola bumbu, ar florbola nūju un paklāju, ar kokakolas pudelēm un spainīšiem, kā arī pretstafete ar pildbumbu, kuras nosacījumus dalībnieki uzzināja tikai stundu pirms sacensību sākuma. Katrā stafetē izcīnītās vietas tika saskaitītas, un labākie tika noteikti pēc mazākās gūto vietu summas.

Pārliecinoši labākie izrādījās Krimuldas vidusskolas pārstāvji, kuri trijās no četrām stafetēm sasniedza labākos laikus un vienīgi stafetē “Coca cola” ierindojās otrajā vietā aiz Berģu MMP skolēniem (summā 5 punkti). Otro vietu kopvērtējumā ieņēma Babītes vidusskolas komanda (divas otrās, divas piektās vietas un 14 punkti), trešo – Berģu MMP komanda (pa vienai pirmajai, otrajai, piektajai, septītajai vietai un 15 punkti).

Tālākās vietas ieņēma Saulkrastu vidusskola (17 p.), Zvejniekciema vidusskola (18 p.), Ādažu vidusskola (22 p.), Jaunmārupes pamatskola (26 p.), Zaķumuižas pamatskola (35 p.), Baldones vidusskola (36 p.), Vangažu vidusskola (37 p.), Mārupes pamatskola (39 p.) un Inčukalna pamatskola (40 p.). Labus rezultātus sasniedza Mārupes vidusskolas komanda, taču tā nebija pilnībā nokomplektēta un, atbilstoši nolikumam, ierindojās pēdējā 13.vietā.

Nākamās Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu sacensības paredzētas 13.novembrī Mālpils sporta kompleksā, kur meitenes sacentīsies tautas bumbas spēlē (turnīram pieteikušās 16 Pierīgas skolas). Savukārt 27.novembrī Mārupes vidusskolas sporta kompleksā tautas bumbas turnīru aizvadīs zēni.