Ulbrokas handbolisti pieveic salaspiliešus, Babītes volejbolistēm divi zaudējumi arhīvs

Nedēļas nogalē kārtējās spēles Latvijas čempionātos aizvadījušas vairākas Pierīgas sporta spēļu komandas. Handbola pirmās līgas turnīrā Ulbrokas sporta kluba vienība pārliecinoši uzvarēja “Salaspils/Mērnieks ZM” vienību, bet Latvijas dāmu volejbola čempionātā divus zaudējumus piedzīvoja sporta kluba “Babīte” komanda.

Divu Pierīgas handbola klubu savstarpējā spēlē Ulbrokā laukuma saimnieki jau pirmajās minūtēs uzņēmās vadību un pirmā puslaika vidū starpību palielināja līdz sešiem vārtiem (14:8). Tuvojoties pārtraukumam Salaspils handbolisti deficītu mazliet sadeldēja, taču otrā puslaika sākumā Ulbrokas sporta kluba pārsvars sasniedza jau deviņus vārtus (23:14). Turpinājumā salaspiliešiem lauzt spēles gaitu un būtiski samazināt starpību neizdevās, un Ulbrokas handbolisti svinēja pārliecinošu uzvaru 36:25.

Mājinieku labā pa desmit vārtiem iemeta Mareks Koroļkovs un Andris Vītols. “Salaspils/Mērnieks ZM” rindās rezultatīvākie bija Artūrs Lejiņš (6) un Nils Remess (5). Pirmās līgas turnīra tabulā pēc piecām kārtām Ulbrokas sporta klubs ar sešiem punktiem ir trešajā vietā, bet Salaspils komanda ar diviem punktiem sestajā.

Latvijas dāmu volejbola čempionātu ar diviem zaudējumiem pret Baltijas līgā šosezon spēlējošām komandām sākušas pašreizējās titula īpašnieces sporta kluba “Babīte” volejbolistes. Sestdien Piņķos mājinieces ar 1:3 (-18, -20, 23, -23) piekāpās volejbola klubam “Jelgava” (ceturtajā setā viņas bija vadībā 23:21). Savukārt svētdien SK “Babīte” devās uz Daugavpili, kur arī četros setos zaudēja volejbola klubam “miLATss” 1:3 (-16, -33, 21, -18).

Nākamā spēle Babītes volejbolistēm paredzēta jau otrdien, kad Piņķos viņas uzņems Rīgas Volejbola skolas audzēknes. Jāatgādina, ka divas neveiksmes pirmajos divos Latvijas čempionāta mačos ir arī Mārupes sporta centra volejbolistēm.