Menu
 

Salaspilieši svin dubultuzvaru starptautiskā frisbija turnīrā Ogrē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Salaspilieši svin dubultuzvaru starptautiskā frisbija turnīrā Ogrē Latvijas Frisbija federācija

Salaspils frisbija kluba komandas svētdien Ogrē triumfēja starptautiskajā frisbija turnīrā “Rīgas rudens”. Vīriešu konkurencē laurus plūca “Wild Things 1”, bet dāmām prasmīgākās bija “Salaspils FK”, kas tika arī pie spēles gara balvas.

Vīriešu finālā īpaši saspringta izvērtās principiālo pretinieku cīņa starp Salaspils “Wild Things 1” un Krievijas “Real Five”. Kā vēsta Latvijas Frisbija federācija, jau no pirmajiem punktiem spēlētāji nepiekāpīgi cīnījās par katru laukuma centimetru, kas likumsakarīgi noveda līdz izšķirošajam punktam, ko ar uzbrukumu sāka krievu frisbijisti. Pēc teicamā spiediena aizsardzībā “Real Five” nebija piespēļu opcijas, disku iegūstot salaspiliešiem, taču kļūda deva otro iespēju Krievijas spēlētājiem. Tomēr jau atkal “Wild Things 1” aizsardzība bija līmenī, ļaujot pārtvert disku, kam sekoja precīza piespēle zonā un Salaspils vienības uzvara ar 11:10.

Cīņā par trešo vietu bija manāms divu Latvijas vienību duelis – Rīgas “Hardcore Ultimate” spēkojās ar Salaspils “Wild Things A”. Teju visa mača garumā vadības groži piederēja salaspiliešiem, kas droši soļoja pretim bronzai, tomēr “Hardcore” neatlaidība ļāva paveikt teju neticamo, gūstot trīs punktus pēc kārtas un izraujot uzvaru no “Wild Things A” rokām (13:12).

Dāmu turnīrā savu titulu nosargāja “Salaspils FK” meitenes, kas finālā tikās ar jauno, bet fiziski spēcīgo Krievijas komandas “South West” sastāvu. Arī šajā spēlē bija manāma izteikti fiziska cīņa, sportistēm nesaudzējot savus ķermeņus cīņa par katru disku. Lai gan sniegums lielākajā spēles gaitā bija līdzvērtīgs, pārākas beigās ar 11:8 bija Salaspils spēlētājas. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva salaspiliete Lāsma Kublicka.

Starptautiskais turnīrs “Rīgas rudens” šogad risinājās jau 21. reizi., pulcējot 26 vīriešu un 13 sieviešu komandas no kopumā septiņām valstīm.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.