Igors Sokolovs 38.reizi kļuvis par Latvijas čempionu vesera mešanā

Foto - Guntis Bērziņš Foto - Guntis Bērziņš

Četras medaļas nedēļas nogalē Valmierā notikušajā Latvijas vieglatlētikas čempionātā izcīnījuši Salaspils sporta skolas pārstāvji. Tostarp 38.čempiona titulu nepilnu 49 gadu vecumā ieguva vesera metējs Igors Sokolovs.

Kārtējo zelta medaļu Salaspils sporta skolas vieglatlētikas trenerim garantēja 56,71 metru tāls raidījums. Nākamajās trijās vietās ierindojās Sokolova audzēkņi Edgars Gailis (55,65 m), Elčins Gasanovs (53,43) un Andrejs Viršičs (53,32). Sestais bija Augusts Skride no Ķekavas novada sporta skolas (39,67) un astotais vēl viens salaspilietis Ramils Gasanovs (35,48).

Par Latvijas čempionu trīssoļlēkšanā kļuva Sandis Dzenītis no Salaspils (15,49 m). Savukārt viņa novadnieks Andrejs Bānis Valmierā izcīnīja divas medaļas – sudrabu 3000 metru skrējienā ar kavēkļiem (10:01,83) un bronzu 5000 metru “gludajā” distancē (16:17,64).

Tuvu godalgām bija vēl trīs Salaspils sporta skolas pārstāves. Estere Kļaviņa ieņēma ceturto vietu trīssoļlēkšanā (10,84), Zane Freimane – diska mešanā (28,69), bet Laura Sindija Bārena bija piektā šķēpa mešanā (43,87), kurā lielisku rezultātu 64,78 metri sasniedza Līna Mūze-Sirmā.

Labākā no Siguldas sporta skolas audzēknēm bija Nikola Bunde, kura tāllēkšanā ierindojas sestajā vietā (5,55 m).