Ādažu florbolisti turpina ar uzvaru, ķekavietes sāk ar zaudējumu

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Latvijas florbola virslīgā sekmīgo sezonas sākumu turpina florbola klubs “SĀC”, kas sestdien savās mājās Ādažu sporta centrā izcīnīja jau trešo uzvaru pēc kārtas. Savukārt zaudējumus piedzīvojušas divas Ķekavas florbola komandas.

FBK “SĀC” florbolisti savās mājās uzņēma Kocēnu “Rubeni”, pēc veiksmīga sākuma (2:0) nonāca zaudētājos (2:3), tad atguva vadību (4:3), bet piecarpus minutes pirms pamatlaika beigām ielaida ceturtos vārtus. Pagarinājuma otrajā minūtē uzvaru mājiniekiem atnesa Dēvida Osīša precīzais metiens – 5:4. Divus vārtus “SĀC” labā iemeta Alvis Dāle.

Trijās spēlēs ādažnieki savākuši astoņus punktus – par vienu vairāk ir tikai FS “Masters”/Ulbrokas un “Lielvārdes/FatPipe” komandām. Sestajā pozīcijā ar pieciem punktiem četros mačos ir “Ķekava/RB&B” vienība.

Nedēļas nogalē startējusi arī Latvijas dāmu virslīga un arī Latvijas-Igaunijas līga, kurā piedalās attiecīgi četras un sešas komandas. “FK Ķekava” florbolistes sezonu sāka svētdien savās mājās pret Cēsu “Lekringu” un, pagalam neveiksmīgi nospēlējot otrās trešdaļas izskaņu (trīs zaudēti vārti pusotras minūtes laikā), piedzīvoja zaudējumu 2:5.

Pirmo neveiksmi pēc uzvarām pirmajos divos mačos Latvijas pirmajā līgā piedzīvoja “Ķekavas Bulldogs” florbolisti, kuri pret Kuldīgas novada sporta skolas komandu, līdzīgi novadniecēm, otrajā trešdaļā ielaida trīs vārtus pēc kārtas un atspēlēties vairs nespēja – 4:8.