Spēlēs pret Latvijas Universitātes komandām Salaspils basketbolisti uzvar, Ķekavas florbolisti zaudē

Foto - facebook.com/salaspilsbasketbols Foto - facebook.com/salaspilsbasketbols

Piektdien vakarā vienā laikā spēles pret Latvijas Universitātes komandām aizvadīja divi Pierīgas klubi. Salaspils sporta skolas basketbolisti Nacionālās basketbola līgas mačā savās mājās pārspēja LU/basketbola skolas “Rīga” vienību, bet Latvijas florbola pirmās līgas cīņā “Ķekavas Bulldogs” spēlētāji viesos zaudēja LU/florbola skolas “Masters” komandai.

Salaspils sporta namā basketbolistu duelī pirmais puslaiks sāncenšiem pagāja ar mainīgām sekmēm. Laukuma saimnieki vairākas reizes panāca 7-10 punktu pārsvaru (16:9, 36:26), taču studenti viņiem nekur tālu aizmukt neļāva – pēc pirmā puslaika 44:38.

Pēc pārtraukuma viesi gandrīz trīs minūtes nespēja gūt ne punkta, un Salaspils basketbolisti pārsvaru palielināja vēl par sešiem punktiem. Ilgu laiku rezultāta starpība turējās aptuveni 10 punktu robežās, ceturtās ceturtdaļas vidū mājinieki to palielināja līdz 90:71 un, lai arī pēdējās divarpus minūtēs neguva nevienu grozu, sagādāja LU/BS “Rīga” komandai trešo zaudējumu pēc kārtas – 90:78. Salaspiliešiem šis bija otrais panākums NBL debijas sezonas trijos mačos.

Uzvarētāju labā lauvas tiesu punktu guva pamatsastāva spēlētāji, visvairāk – Jānis Antrops (20), Jānis Pozņaks (17), Dāvis Klegeris (14) un Kristiāns Pastors (13).

“Ķekavas Bulldogs” kluba florbolisti pēc uzvarām sezonas pirmajās divās spēlēs nu piedzīvojuši jau ceturto zaudējumu pēc kārtas. Spēlē pret LU/FS “Masters” komandu ķekavieši otrās trešdaļas vidū bija vadībā 3:1, taču līdz pārtraukumam zaudēja vēl divus vārtus, bet trešajā trešdaļā vēl trīs – 4:7.

Divus vārtus “buldogu” labā guva Kristofers Jurisons. Pirmās līgas Rietumu grupā LU komanda ar piecām uzvarām sešās spēlēs ir līderi (15 punkti), bet Ķekavas klubs ieņem piekto pozīciju (6 p.).