Ulbrokas florbolisti savās mājās apspēlē čempionus

Foto - FS "Masters" Foto - FS "Masters"

Divu titulēto Latvijas florbola klubu savstarpējā spēlē otrdien vakarā iepriekšējās sezonas bronzas laureāti florbola skolas “Masters”/Ulbrokas komandas spēlētāji savā laukumā uzvarēja pašreizējos čempionus “Lielvārde/FatPipe” florbolistus.

Pēc līdzīga sākuma otrajā trešdaļā mājinieki ieguva divu vārtu pārsvaru (3:1, 4:2), taču trešās trešdaļas sākumā Lielvārdes komanda atspēlējās un izlīdzināja rezultātu (4:4). Jau pusminūti vēlāk ulbrokieši atguva vadību, pusotru minūti pirms pamatlaika beigām iemeta sestos vārtus, bet pašās beigās, kad viesi vārtsargu bija nomainījuši ar sesto laukuma spēlētāju, raidīja bumbiņu tukšos vārtos – 7:4.

Vērtīgākā spēlētāja balvu FS “Masters”/Ulbrokas sastāvā ieguva Kevins Šmits, kura kontā trīs gūti vārti. Trīs rezultativitātes punkti arī Kristeram Babrim (1+2).

Virslīgas turnīra tabulā otrdienas panākums palīdzēja pakāpties uz trešo vietu (15 punkti 8 spēlēs) aiz Kocēnu “Rubenes” (19 p. 7 sp.) un Talsu NSS/”Krauzers” (17 p, 7 sp.). Septītajā vietā ir “Ķekava/RB&B” (12 p. 8 sp.) un astotajā vietā florbola klubs “SĀC” (10 p. 7 sp.), kas “Lielvārde/FatPipe” komandu bija apspēlējis pagarinājumā iepriekšējā mačā nedēļas nogalē.