Florbolistiem trīs zaudējumi pirmajā līgā, trīs uzvaras otrajā

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Svētku nedēļas nogalē nenotika Latvijas florbola virslīgas spēles, toties cīņas turpinājās zemākajās līgās. Trijās spēlēs pirmās līgas turnīrā Pierīgas florbola klubi piedzīvoja trīs neveiksmes, bet otrajā līgā uzvarēja visos trijos mačos.

Florbola klubs “Saulkalne” izbraukuma spēlē pret FK “Madona” sešas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu un nopelnīja vienu punktu, tomēr pagarinājumā zaudēja 4:5 (Aldim Haraldam Ābramam 2+0).

Neveiksme arī “Ķekavas Bulldogs” florbolistiem, kuri neveiksmīgi aizvadīja pirmo trešdaļu (1:4) un vairs nespēja atspēlēties – 3:7 (Kristoferam Jurisonam 1+1). Taču laikam visbēdīgak klājās florbola klubam “SĀC”, kas viesos pret FK “Ogre”/”VT Timber” komandu otrās trešdaļas vidū bija vadībā 4:1, bet beigās pamanījās piedzīvot sakāvi 5:12

Šosezon “Ķekavas Bulldogs” ir trīs uzvaras deviņās spēlēs, FK “Saulkalne” – divi panākumi septiņās spēlēs, bet FBK “SĀC” – viena uzvara septiņos mačos.

Krietni labāk nedēļas nogalē klājās Latvijas otrajā līgā spēlējošajiem Pierīgas klubiem. Ropažu “Salibandīti” izbraukumā pret FK “Kalsnava” spēles otrajā pusē minimālo pārsvaru (6:5) pārvērta septiņu vārtu starpībā – 13:6 (Rolandam Līdumam 4+4, Ralfam Klempneram 2+2, Ērikam Budihinam 2+0).

Florbola kluba “Baloži” un “Aizkraukle/Koknese” komandas svētdienas spēlē izšķirošā bija otrā trešdaļa, kad mājinieki no 4:2 panāca 9:2 un aizvadīja cīņu līdz uzvarai 12:5 (Kristeram Januševskim 4+0, Adrianam Spundem 2+1, Arvim Aniņam 1+2).

Savukārt Inčukalna kluba “Coyote”/”Tobio” uzvaru pār komandu “Pēdu nav” faktiski nodrošināja jau līdz otrās trešdaļas vidum (7:1) un beigās vinnēja 8:5 (Jānim Levanovičam 4+2, Gustavam Liekniņam 2+0).

Atšķirībā no pirmās līgas klubiem, visām trim otrās līgas komandām šīs sezonas bilance ir pozitīva – aizvadītajās septiņās spēlēs “Baložiem” ir sešas uzvaras, bet “koijotiem” un “bandītiem” pa piecām.