Salaspils handbolistēm otrais panākums, handbolistiem sestā neveiksme

Foto - Latvijas Handbola federācija Foto - Latvijas Handbola federācija

Latvijas handbola virslīgas turnīru spēlēs nedēļas nogalē Salaspils sporta skolas dāmu komanda izcīnīja uzvaru, bet “Salaspils” vīru klubs piedzīvoja zaudējumu.

Otro uzvaru sezonas piecās spēlēs izcīnījušas Salaspils sporta skolas handbolistes, kuras pārspēja Latvijas jaunatnes izlasi (“Lat U15”). Visas spēles gaitā salaspilietes bija vadībā, taču vēl septiņas minūtes pirms beigām viņu pārsvars bija tikai četri vārti (33:29). Beigās uzvara 39:32.

Desmit vārtus uzvarētāju labā iemeta Evelīna Zvaigzne, pa astoņiem – Dace Potapova un Frīda Binduka, sešus – Patrīcija Elizabete Prūse. Ar četriem punktiem Salaspils handbolistes tabulā ieņem ceturto vietu sešu komandu konkurencē.

“Salaspils” vīri svētdien vakarā savā laukumā uzņēma Murjāņu sporta ģimnāzijas komandu. Līdz pirmā puslaika vidum viesi pamazām audzēja pārsvaru un panāca “plus septiņi” savā labā (15:8). Turpinājumā būtiskus izrāvienus ne vienai, ne otrai komandai veikt neizdevās, un ļoti rezultatīvā cīņā salaspilieši piedzīvoja zaudējumu 36:43.

Laukuma saimnieku rindās rezultatīvākie bija Eduards Malahovs (11), Artūrs Kļaviņš (10) un Ivars Brics (5). MSĢ handbolisti pēc uzvaras turnīra tabulā pakāpušies uz otro vietu (12 punkti) aiz ZRHK “Tenax Dobele” (14 p.), bet “Salaspils” astoņu klubu konkurencē ieņem sesto vietu – trīs uzvaras un seši punkti deviņos mačos.