Salaspils handbolistes pēdējās desmit minūtēs salauž Dobeles komandas pretestību

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Uzvaru otrajā spēlē pēc kārtas Latvijas dāmu handbola čempionātā otrdien izcīnīja Salaspils sporta skolas komanda, kas savās mājās mača pēdējās desmit minūtēs salauza “REIR”/Dobeles sporta skolas handbolistu pretestību.

Jau ar pirmajām minūtēm salaspilietes uzņēmās vadību un pirmo puslaiku pabeidza ar četru vārtu pārsvaru (14:10). Pēc pārtraukuma dobelniecēm bija nepieciešamas desmit minūtes, lai panāktu izlīdzinājumu, bet brīdi vēlāk viņas arī izvirzījās vadībā (18:19).

Sākoties pēdējām desmit minūtēm, Salaspils vienības pārsvars bija tikai divi vārti (23:21), taču atlikušajā laikā mājinieces bija pārliecinoši labākas un guva uzvaru 31:23. Renāte Salmane uzvarētājām guva deviņus vārtus, Dace Potapova sešus un Nataļja Kozlova piecus.

Abām otrdienas sāncensēm nu ir pa sešiem punktiem sešās spēlēs, un viņas dala otro vietu aiz līdervienības Ludzas sporta kluba “Latgols” (11 p.).