Siguldas basketbolistiem uzvara mājās, Ķekavai un Babītei sagrāves izbraukumā

Foto - BK "Sigulda/Modern house" Foto - BK "Sigulda/Modern house"

Pirmssvētku vakarā kārtējās spēles aizvadījuši trīs Pierīgas basketbola klubi. Nacionālajā basketbola līgas mačos BK “Sigulda/Modern house” izcīnīja uzvaru savā laukumā un BK “Ķekava” piedzīvoja zaudējumu viesos. Reģionālās līgas spēlē neveiksme “Babītes” basketbolistiem.

Siguldieši mājas spēli pret Bauskas komandu sāka vareni (10:0), taču pretinieki pirmajā puslaikā viņiem vēl tālāk aizbēgt neļāva – 51:46. Tomēr trešajā ceturtdaļā laukuma saimnieki pārsvaru palielināja līdz 16 punktiem (72:56), bet vēlāk ar 9:0 spurtu – līdz 20 (90:70). Beigu rezultāts 96:84.

Mājiniekiem gandrīz visus punktus piecatā sameta Toms Ķēdis (30; viņam arī 10 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles), Rihards Strauts (18), Didzis Mališevs, Nauris Bikovs un Mārtiņš Vīņauds (visiem pa 14). “Sigulda/Modern house” ir četras uzvaras piecās spēlēs.

Piekto zaudējumu pēc kārtas, turklāt atkal ar vairāk nekā 30 punktu starpību, piedzīvoja basketbola klubs “Ķekava”. Viesos pret olimpiskā centra “Limbaži” basketbolistiem ķekavieši cīnījās kā līdzīgi pirmās septiņas minūtes (12:12), taču pēc pirmā puslaika jau bija “mīnus 14” (34:48), bet beigās – 73:106. Jānis Gertners un Alens Zubrickis guva pa 14 punktiem, Mārtiņš Veidemanis 12.

Īsta cīņa lāgā nesanāca arī BK “Roja” un “Babītes” spēlē. Jau otrās ceturtdaļas vidū kurzemnieku pārsvars pietuvojās 20 punktiem (18:36), vienubrīd pārsniedza trīsdesmit (92:61), bet beigās apstājās pie 20 punktiem – “Babītei” ceturtā neveiksme sešās spēlēs 81:101. Pēdējā mačā Ričards Barkovskis guva 21 punktu, Oskars Strazdiņš 19 un Gints Artmanis 15 punktus.