Saulkalnes florbolisti novembri noslēdz ar zaudējumu Valkas komandai

Foto - FK "Saulkalne" Foto - FK "Saulkalne"

Latvijas florbola pirmās līgas turnīrā astoto zaudējumu desmit spēlēs piedzīvojuši florbola kluba “Saulkalne” spēlētāji, kuri novembra pēdējā mačā savās mājās Salaspilī piekāpās FK “Valka”/”Iglu” vienībai.

Mača lielāko daļu “Saulkalnes” florbolisti bija zaudētājos, taču otrās trešdaļas beigās guva trīs vārtus pēc kārtas un izvirzījās vadībā 6:4. Sākoties pamatlaika pēdējām desmit minūtēm, mājinieki vēl bija vadībā 8:7, taču atlikušajā laikā ielaida četrus vārtus un piedzīvoja zaudējumu 8:11.

Laukuma saimnieku rindās ar “hettriku” izcēlās Kristians Rūdolfs Priede, trīs rezultativitātes punkti arī Rihardam Diūram (2+1), bet komandas rezultatīvākajam spēlētājam Ērikam Akulovam – pieci (1+4).

Pirmās līgas Austrumu grupas tabulā FK “Saulkalne” ar divām uzvarām un septiņiem punktiem desmit spēlēs ieņem septīto vietu.