Basketbola laukumos siguldieši gūst sesto uzvaru, mārupieši – astoto

Foto - BK "Sigulda/Modern house" Foto - BK "Sigulda/Modern house"

Trešdienas vakara spēlēs uzvaras izcīnīja gan basketbola klubs “Sigulda/Modern house” Nacionālajā basketbola līgā, gan Mārupes sporta centra komanda Reģionālajā basketbola līgā.

BK “Sigulda/Modern house” savās mājās uzņēma Latvijas Universitātes/basketbola skolas “Rīga” komandu un izcīnīja sesto uzvaru sezonas astoņās spēlēs. Viegli tā gan nenāca, kaut arī siguldieši bija vadībā gandrīz visa mača gaitā.

Lielāko pārsvaru viņi sasniedza otrā puslaika sākumā (52:38), taču rīdzinieki mazrezultatīvajā cīņā to samazināja līdz pieciem, bet trīs minūtes pirms pamatlaika beigām arī līdz trim punktiem (68:65). Atlikušajā laikā abas komandas nerealizēja daudz metienu, un mājinieki nelielo pārsvaru nosargāja – 73:67.

Visvairāk punktu uzvarētāju labā guva Toms Ķēdis (21), Didzis Mališevs (15) un Mārtiņš Vīņauds (11).

Mārupes sporta centra basketbolisti uzvaru sēriju Reģionālās basketbola līgas turnīrā pagarinājuši līdz astoņām spēlēm un ieņem otro vietu Centra grupas tabulā (8-2).

Trešdienas mačā pret “East-Ball”/RTDP komandu mārupieši pirmā puslaika vidū bija panākuši 18:5 pārsvaru, tad gandrīz to visu pazaudēja (23:21), taču līdz pārtraukumam atkal atjaunoja (40:29). Arī otrajā puslaikā spēles raksturs nemainījās – brīžiem Mārupes komanda panāca 10-12 punktu starpību, brīžiem pretinieki to samazināja līdz diviem, taču vadībā tā arī neizvirzījās ne reizi. Beigu rezultāts 96:86.

Rezultatīvākie uzvarētāju sastāvā bija Markuss Mamajs (21 p.), Toms Lūkass Ailis un Roberts Ciganskis (abiem pa 18 p.).