Babītes basketbolisti ielaiž 100 punktu, ādažnieki gūst 100 punktu

Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Reģionālās basketbola līgas kārtējās spēlēs pārliecinošu uzvaru izbraukumā izcīnīja basketbola klubs “Ādaži/Carnikava”, un tikpat smagu zaudējumu mājas spēlē piedzīvoja “Babītes” komanda.

Ādažnieki viesos pie BJBS “Rīga/Centrs” basketbolistiem jau pirmā puslaika vidū ar 15 punktiem pēc kārtas panāca “plus 22” (36:14), otrā puslaika vidū veica vēl vienu 10:0 izrāvienu (78:46) un nosargāja vairāk nekā 30 punktu starpību līdz pat beigām – 100:67.

BK “Ādaži/Carnikava” sastāvā rezultatīvākie bija Rolands Dovgjallo (22 punkti), Jānis Ābols (17 p. un 12 atlēkušās bumbas), Gatis Justovičs (15 p., 14 rezultatīvas piespēles un 5 atl.bumbas) un Mariuss Kudrjašovs (12 p.).

RBL Centra grupā ādažnieki ir trešajā vietā (7-5) aiz “East-Ball”/RTDP (10-2) un Mārupes sporta centra (10-3).

Diezgan līdzīga cīņas gaita un gandrīz identisks beigu rezultāts tika fiksēts ceturtdien Piņķos, kur “Babītes” basketbolisti Rietumu grupas mačā uzņēma basketbola klubu “Roja”. Pirmajā puslaikā laukuma viesi veica divus 10:0 un 11:1 spurtus, un pirms otrās ceturtdaļas vidus mājinieki zaudēja jau 16:36. Dažu minūšu laikā “Babīte” starpību sadeldēja uz pusi (32:42), taču tikpat ātri Rojas komanda atguva iepriekšējo pārsvaru, ilgu laiku to noturēja 20-25 punktu robežās, bet beigās palielināja līdz 67:100.

Laukuma saimnieku rindās Aigars Hermanis izcēlās ar 21 punktu un 13 bumbām zem groziem, Gints Artmanis ar 13 un Dāniels Plaunovs ar 10 punktiem. Viņu bilance – trīs uzvaras un 11 zaudējumi – ir sliktākā grupā.