Menu
 

Mārupes volejbolistes pārspēj "Babīti" Latvijas kausa pusfināla pirmajā spēlē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Mārupes volejbolistes pārspēj "Babīti" Latvijas kausa pusfināla pirmajā spēlē nacionalaliga.lv

Latvijas kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē ceturtdien Mārupes sporta kompleksā laukuma saimnieces četros setos uzvarēja pašreizējās trofejas īpašnieces sporta kluba “Babītes” volejbolistes. Atbildes spēle paredzēta 11.decembrī Babītes sporta kompleksā Piņķos. Ja Babītes volejbolistēm izdosies revanšēties neatkarīgi no zaudēto setu skaita, tiks aizvadīts tā saucamais “zelta sets” līdz 25 punktiem.

Spēles sākumā mārupietes uzreiz apliecināja laukuma saimnieču statusu, panākot 8:2 savā labā. Astoņu punktu deficītu (5:13) viešņām izdevās samazināt līdz četriem (9:13), taču Mārupes volejbolistes šo izrāvienu apturēja un setu pabeidza ar sešiem punktiem pēc kārtas – 25:13.

Arī otrais sets sākās ar 8:2 mājinieču labā, taču šoreiz SK “Babīte” ātri panāca izlīdzinājumu (9:9), drīz pēc tam pirmo reizi mačā izvirzījās vadībā (14:13) un, nosargājot dažu punktu pārsvaru, panāca izlīdzinājumu spēlē pa setiem – 25:22.

Līdz trešā seta vidum cīņa ritēja teju punkts punktā (12:13), bet tad Babītes komanda gluži neizskaidrojamā kārtā “apstājās”, un mārupietes guva 13 (!) punktus pēc kārtas – 25:13.

Velna ducis viešņām zināmā mērā izrādījās liktenīgs arī ceturtajā setā – pēc 13:11 viņas nonāca zaudētājās 13:15 un, kā izrādījās, vadību vairs neatguva. No 16:21 “Babīte” vēl spēja panākt 21:22, taču galotnē mārupietes minimālo pārsvaru nosargāja – 25:23 un spēlē 3:1 (13, -22, 13, 23).

Līdz Latvijas kausa pusfināla atbildes spēlei Mārupes un Babītes volejbolistes aizvadīs vēl vienu savstarpējo maču – sestdien Tīraines sporta kompleksā paredzēts Nacionālās līgas kārtējais sabraukums, kurā piedalīsies arī RSU/MVS un MSĢ/”Zeltaleja” komandas. Sezonas pirmajā Pierīgas klubi duelī šajā turnīrā trijos setos pārākas bija SK “Babīte” volejbolistes.

Jāpiebilst arī, ka Latvijas dāmu volejbola izlases galvenā trenere Inguna Minusa nosaukusi kandidātes janvārī gaidāmajām Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm pret Bosniju un Hercegovinu un Spāniju. Viņu vidū ir SK “Babīte” spēlētājas Sanda Ragozina, Rūta Treija un Liene Šimkuse, kā arī Mārupes sporta centra volejboliste Monta Urbāne.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.