Ķekavas florbolistes pārtrauc piecu zaudējumu sēriju

Foto - "FK Ķekava" Foto - "FK Ķekava"

Pirmo uzvaru pēc piecu zaudējumu sērijas un piekto sezonas 17 spēlēs nedēļas nogalē izcīnījušas “FK Ķekava” komandas florbolistes. Tiesa, jau nākamajā mačā atkal sekoja kārtējā neveiksme. Mājinieku komandas izcīnīja uzvaras vīru turnīru mačos Saulkrastos un Baložos.

Ķekavas florbolistes Cēsīs pret “Lekringu” trešās trešdaļas sākumā bija zaudētājās 2:4, tomēr četrarpus minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu un pagarinājumā iemeta uzvaras vārtus – 5:4. Trīs vārtus, arī uzvaru nesošos, guva Enija Kalniņa, abus pārējos – Annija Dārta Dankfelde.

Dienu vēlāk “FK Ķekava” savās mājās uzņēma čempiones Kocēnu “Rubenes” florbolistes un piedzīvoja smagu zaudējumu 1:7.

Latvijas virslīgas tabulā Ķekavas komanda ieņem pēdējo ceturto vietu (6 punkti 11 spēlēs), bet Latvijas-Igaunijas līgas tabulā pakāpušās un priekšpēdējo piekto pozīciju (15 punkti 17 spēlēs). Ķekavietēm atllicis aizvadīt trīs spēles, tajā skaitā divas nākamās nedēļas beigās savās mājās pret Igaunijas klubiem.

Latvijas pirmās līgas pirmo posmu ar pārliecinošu 9:3 uzvaru pār florbola klubu “Ogre/VT Timber” Saulkrastos pabeidza FBK “SĀC” florbolisti, turklāt šis viņiem bija tikai trešais panākums 16 spēlēs (Mikam Nagliņam 3+0, Matīsam Kristiānam Kirmuškam 3+0, Ralfam Celmiņam 1+3). Austrumu grupas turnīru “SĀC” pabeidza priekšpēdējā vietā (9 p.) vienu pozīciju aiz florbola kluba “Saulkalne” (10 p.) un izslēgšanas turnīrā neiekļuva.

Divu Latvijas otrās līgas debitantu savstarpējā duelī florbola klubs “Baloži” svētdien sagrāva Ropažu “Salibandītus” 13:2 (Aleksim Sprudzānam 3+2, Arvim Aniņam 2+1, Kristeram Januševskim un Reinim Žīguram pa 2+0, Ričardam Dēvitam 1+3).

Abām komandām šī bija priekšpēdējā spēle turnīra pirmajā posmā. Austrumu grupas tabulā FBK “Baloži” ir 45 punkti 17 spēlēs – par punktu mazāk nekā “Aizkraukle/Koknese” komandai, kas aizvadījusi visas 18 cīņas. Ceturtajā vietā ir Inčukalna “Coyote”/”Tobio” (35 p.) un sestajā FK “Salibandīti” (21 p.).