Pasaules kausa posms Siguldā beidzas ar Frīdriha uzvaru un Ķibermaņa otro vietu

Pasaules kausa posms Siguldā beidzas ar Frīdriha uzvaru un Ķibermaņa otro vietu LETA

Latvijas pilots Oskars Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni otro dienu pēc kārtas izcīnīja otro vietu bobsleja divnieku ekipāžu sacensībās Pasaules kausa pirmajā posmā Siguldas trasē. Tāpat kā dienu iepriekš, uzvaru izcīnīja olimpiskais čempions Frančesko Frīdrihs.

Ķibermaņa divnieks par spīti nelielām kļūdiņām abos braucienos sasniedza otro labāko rezultātu un summā Frīdriham zaudēja nieka sekundes sešas simtdaļas. Trešo vietu ieguva vēl viens Vācijas divnieks ar pilotu Kristofu Haferu, kuru Ķibermanis apsteidza par 0,19 sekundēm.

Otrā Latvijas ekipāža Ralfs Bērziņš un Intars Dambis braucienos uzrādīja septīto un astoto laiku un summā ierindojās septītajā vietā (+0,53 s), debijas reizē Pasaules kausa izcīņā atkārtojot sestdien gūto panākumu.

Iepriekš dāmu skeletona sacensībās uzvaru izcīnīja Krievijas sportiste Jeļena Ņikitina, kura par 0,30 sekundēm apsteidza kanādieti Elizabeti Maieri. Siguldā nestartēja Latvijas vadošā skeletoniste Lelde Priedulēna, kura turpina rehabilitācijas procesu pēc pavasarī veiktās operācijas.

Tādējādi Latvijas sportisti Pasaules kausa pirmajā posmā izcīnīja trīs otrās vietas – sudrabu sestdien ieguva arī skeletonists Martins Dukurs.