Siguldas vieglatlētiem pilns medaļu komplekts Latvijas U16 čempionātā telpās

Foto – Guntis Bērziņš Foto – Guntis Bērziņš

“Daugavas” vieglatlētikas manēžā Rīga noskaidroti Latvijas čempioni vieglatlētikā telpās U16 vecuma grupā. Siguldas sporta skolas pārstāvji sacensībās izcīnīja pilnu medaļu komplektu, pa vienai godalgai arī Mārupes novada sporta skolas un Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunajiem vieglatlētiem.

Čempiones titulu izcīnīja siguldiete Laura Grieze Putniņa, kura lodes grūšanā labākajā mēģinājumā sasniedza 11,71 metru un otrās vietas ieguvēju apsteidza par 24 centimetriem.

Divas medaļas sev un Siguldas sporta skolai sacensībās ieguva Martins Stūrītis, kurš bija otrais 800 metru skrējienā (2:08,02) un trešais divreiz īsākā distancē (55,03).

Radrigo Belousovs no Mārupes NSS izcīnīja sudraba medaļu 200 metru skrējienā, kaut finālā (24,91 s) bija par sekundes desmitdaļu lēnāks nekā priekšskrējienā. Savukārt Kristofers Štegmanis no Ādažu BJSS ieņēma trešo vietu 60 megtru barjerskrējienā (8,78).

Divreiz labāko sešniekā iekļuva ādažniece Eva Pedere – viņai piektā vieta 200 metros (26,33) un sestā vieta 60 metros (8,14). Piekto vietu ieguva Mārupes NSS puiši 4x200 metru skrējienā (1:46,10), bet Ralfs Skalbe no Olaines sporta centra bija sestais tāllēkšanā (5,70).

29.februārī un 1.martā Rīgā norsināsies Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās U14 vecuma grupā.