Siguldas basketbolisti zaudē rezultatīvā NBL astotdaļfināla pirmajā spēlē

Foto - BK "Sigulda/Modern house" Foto - BK "Sigulda/Modern house"

Nacionālās basketbola līgas izslēgšanas turnīru ar neveiksmi piektdien vakarā sāka basketbola klubs “Sigulda/Modern house”, kas viesos piekāpās “Spars”/Ventspils Augstskolas basketbolisti. Otrā spēle sērijā līdz divām uzvarām paredzēta 28.februārī Siguldā.

Pamatturnīru Siguldas komanda pabeidza sestajā vietā Austrumu grupā, bet ventspilnieki Rietumu grupā bija trešie, līdz ar to ir šī pāra favorīti. Līdz ar cīņas sākumu viņi pārņēma vadību, pirmajā ceturtdaļā pārsniedza desmit punktu starpību (22:9), bet otrās ceturtdaļas sākumā panāca pat “plus 19” (40:21). Tomēr siguldieši pamazām aprada ar Ventspils groziem un puslaika beigām deficītu samazināja līdz 51:45.

Otrā puslaika sākumā laukuma saimnieki atjaunoja 15 punktu pārsvaru (64:49), ko viesi uz īsu brīdi atkal sadeldēja līdz sešiem (72:66). Taču puslaika vidū rezultāta starpība nostabilizējās 10-15 punktu robežās, beigās vēl būtiski pieauga, un lielu cerību atspēlēties “Sigulda/Modern house” basketbolistiem vairs nebija – zaudējums 89:116.

Viesu sastāvā rezultatīvākie bija Toms Ķēdis (24 punkti), Didzis Mališevs un Roberts Žubulis (abiem pa 17 p.).

Pirmdien Salaspils sporta skolas basketbolisti savās mājās aizvadīs NBL astotdaļfināla pirmo spēli pret “DSN/Turība” komandu.