Olaines futbolistes Ziemas kausa turnīru pabeidz ar uzvaru pār Ķekavas "Audu"

Foto - Latvijas Futbola federācija Foto - Latvijas Futbola federācija

Ar piecām uzvarām piecās spēlēs un pirmo vietu kopvērtējumā pirmssezonas Ziemas kausa turnīru pabeigušas futbola kluba “Olaine” spēlētājas. Pēdējā mačā viņas ar 4:2 pārspēja Ķekavas kluba “Auda” futbolistes.

“Rimi” Olimpiskajā centrā aizvadītā turnīra spēles pirmā puslaika pirmajā daļā komandas apmainījas vārtu guvumiem – Nikola Preijere vadībā izvirzīja “Olaini”, bet Nikola Brahmane izlīdzināja rezultātu. Tad triju minūšu laikā bumba vēl divreiz ielidoja “Audas” vārtos – precīzi sita Laura Galvāne un Kristiāna Estere Punga, bet puslaika beigās Evelīna Jaunslaviete starpību samazināja līdz 3:2. Otrajā puslaikā spēle tik rezultatīvi vairs neritēja, līdz 12 minūtes pirms beigām Samanta Nikola Zālīte guva ceturtos vārtus FK “Olaine” labā – 4:2.

Olainietes pirmo vietu Ziemas kausā – turklāt otro gadu pēc kārtas – bija nodrošinājušas jau pirms šīs spēles un turnīru pabeidza ar maksimālo punktu skaitu 15. FK “Auda” ar četriem punktiem (viena uzvara un viens neizšķirts) sešu komandu konkurencē ierindojās piektajā vietā.

Nedēļas nogalē aizvadītas Telpu futbola virslīgas ceturtdaļfināla atbildes spēles ar Salaspils komandu piedalīšanos. Telpu futbola klubs “Salaspils” pēc uzvaras 3:0 savās mājās pār “Jēkabpils lūši/Ošukalns” vienību viesos sīvā cīņā piekāpās 1:2, un pusfinālistus būs jānoskaidro izšķirošajā trešajā spēlē. Savukārt Salaspils futbola akadēmijas komanda piedzīvoja divas sagrāves spēlēs pret vieniem no favorītiem “RFS Futsal” futbolistiem – 1:10 un 0:13.