Menu
 

Siguldā atklāts "S!-Fischer" ziemas skolēnu slēpošanas čempionāts

  • Autors:  Apriņķis.lv
Siguldā atklāts "S!-Fischer" ziemas skolēnu slēpošanas čempionāts Foto – “Fischer” Slēpošanas centrs

Piektdien “Fischer” Slēpošanas centrā Siguldā 200 skolēni no 20 Latvijas skolām sāka cīņu par “S!-Fischer” ziemas skolēnu slēpošanas čempionāta galveno balvu – “Fischer” distanču slēpošanas inventāru savai skolai 1500 eiro vērtībā.

Pirmajā posmā 200 metru sprinta distancē savus spēkus pārbaudīja skolēni no Vidzemes, Kurzemes, Zemgales, Rīgas un Pierīgas. Lieliskus rezultātus uzrādīja Siguldas un Madonas novada skolas, savā starpā sadalot pirmās vietas visās desmit vecuma grupās puišiem un meitenēm.

No mājiniekiem uzvaras svinēja Heidija Ciagune (S10), Kate Novicāne (S12) un Leo Bilāns (V10) no Laurenču sākumskolas, kā arī Dāvis Kalniņš (V12) no Siguldas pilsētas vidusskolas un Veisturs Veits (V18) no Siguldas Valsts ģimnāzijas, liecina rīkotāju informācija.

Čempionāta atlikušie trīs posmi “Fischer” Slēpošanas centrā, kas plānoti gan klasiskajā stilā, gan brīvajā stilā, gan šķēršļu distancē, notiks 1. un 22. februāri, kā arī 22. martā.

Atklājot 2019. gada čempionātu, svinīgā apbalvošanas ceremonijā tika pasniegts slēpošanas inventārs 1500 eiro vērtībā iepriekšējās sezonās uzvarētājiem Madonas pilsētas vidusskolas audzēkņiem, kuri izvēlējās piecus pārus “Fischer Speedmax” slidsoļa slēpju.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.