Menu
 

Brāļiem Šiciem bronza Pasaules kausa posmā Altenbergā (papildināta) Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Brāļiem Šiciem bronza Pasaules kausa posmā Altenbergā (papildināta) Foto - fil-luge.org

Siguldieši Andris un Juris Šici izcīnījuši trešo vietu Pasaules kausa izcīņas septītā posma sacensībās sestdien Altenbergas trasē Vācijā. Pirmajā braucienā Šici uzrādīja ceturto rezultātu, arī otrajā bija ceturtie ātrākie un summā apsteidza vāciešus Geiki un Gammu.

Par posma uzvarētājiem kļuva austrieši Tomass Štojs un Lorencs Kollers, Latvijas labākā ekipāža viņiem zaudēja 0,386 sekundes. Otro vietu ieguva Vācijas divnieks Tonijs Egerts/Saša Benekens (+0,043 s).

Ropažnieks Kristens Putins kopā ar Imantu Marcinkēviču abos braucienos sasniedza desmito rezultātu un šādu vietu ieņēma arī posma summā (+0,715 s), bet Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ierindojās 15.vietā (+1,191 s).

Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā Šici saglabā ceturto pozīciju (521 punkts). Līderi ir Egerts un Benekens (810 p.), Putins un Marcinkevičs ir devītajā vietā (370), bet Gudramovičs un Kalniņš, kuri izlaida Ziemeļamerikas posmus, ir piecpadsmitie (182).

Vēlāk notikušajās sacensības vīriem labākais no Latvijas izlases bija Kristers Aparjods no Saulkrastiem, kurš dienu iepriekš bija izcīnījis otro vietu Nāciju kausa izcīņā. Pasaules kausa pamatsacensību pirmajā braucienā viņš uzrādīja piekto labāko rezultātu, bet otrajā bija septītais un zaudēja divas pozīcijas – septītā vieta 0,466 sekundes aiz uzvarētāja, titulētā vācieša Feliksa Loha.

Otrajā desmitniekā ierindojās trīs siguldieši: 13.Inārs Kivlenieks (+0,853 s), 18.Riks Kristens Rozītis (+1,351), 20.Artūrs Dārznieks (+1,725). Pasaules kausa kopvērtējumā līderpozīcijas saglabāja posma trešās vietas ieguvējs Johaness Ludvigs no Vācijas.

Svētdien Altenbergā notiks dāmu sacensības un komandu stafete.

Sestdien Īglsas trasē Austrijā turpinājās pasaules junioru čempionāts kamaniņu sportā. Divnieku ekipāžu sacensībās sesto vietu izcīnīja ropažnieki Mārtiņš Bots un Roberts Plūme – pēc pirmā brauciena viņi bija ceturtie, taču otrajā sasniedza tikai desmito rezultātu un zaudēja divas pozīcijas. No uzvarētājiem vāciešiem Orlamindera/Gubica Bots un Plūme atpalika par 0,712 sekundēm.

Astotajā vietā 24 ekipāžu konkurencē ierindojās Eduards Ševics-Mikeļševics no Saulkrastiem un Lūkass Krasts no Ulbrokas (+1,086 s). 

Pasaules junioru čempionāts noslēdzās ar komandu stafetes sacensībām, un Latvijas kvartets Anda Upīte, Gints Bērziņš un Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts ieņēma ceturto vietu. Čempioniem austriešiem viņi zaudēja 0,968 sekundes, bet no bronzas laureātiem krieviem atpalika par sekundes septiņām desmitdaļām.

(papildināta ar pēdējo rindkopu)

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.