Foto – Marta Garā Foto – Marta Garā

Nepilns pustūkstotis jauno sportistu piedalījies starptautiskā džudo turnīrā “Sigulda 2019”. Dalībnieku vidū bija 36 komandas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Austrijas un pat Saūda Arābijas. Pierīgu sacensībās pārstāvēja Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi, Inčukalna novada Gaujas jaunie džudisti un, protams, mājinieki siguldieši.

Komandu vērtējumā Ādažu BJSS ierindojās trešajā vietā, izcīnot sešas pirmās, piecas otrās un deviņas trešās vietas. Par uzvarētājiem Siguldā kļuva Adrians Elferts (U10 vecuma grupa), Timurs Telešs (U12), Amina Usmanova, Ernests Brigmanis-Briģis (abi U14), Sofija Koļesņičenko un Keita Leitone (abas U-18).

Otrās vietas ieņēma Lauma Līva Saklaure, Ņikita Lesnieks (abi U10), Elizabete Luīza Rībena, Valters Pūcītis (abi U12), un Fricis Roberts Štrauss (U14), trešās – Viesturs Gerke, Karīna Anna Jevstignejeva, Maksims Volodjko, Artjoms Dmitrijevs (visi U10), Umārs Usmanovs, Aigars Vjazemskis (abi U12), Aleksejs Kulakovs, Roberts Bankevics (U14) un Valters Jenerts (U18).

Pilnu medaļu komplektu izdevās izcīnīt Siguldas džudo kluba pārstāvjiem – pirmo vietu U16 grupā un trešo vietu U14 grupā izcīnīja Maksims Bulajevs, bet otrais bija Adrians Celms jaunākajā U10 grupā. Savukārt Gaujas jaunajiem džudistiem tika divas sudraba godalgas, ko ieguva Kristaps Gucaļuks (U12) un Alekss Vancans (U14).