LBL2 līderu divcīņā BK "Ķekava" piekāpjas "Gulbenes bukiem", savās mājās zaudē arī carnikavieši

Zaudējumus otrdienas mačos piedzīvojuši divi Latvijas Basketbola līgā spēlējošie Pierīgas klubi – “Ķekava” LBL otrajā divīzijā un “Carnikava” trešajā.

BK “Ķekava” divu LBL2 līderu savstarpējā cīņā savās mājās uzņēma “Gulbenes bukus”. Pirmajā puslaikā viesi divreiz ieguva septiņu punktu pārsvaru (6:13, 20:27), taču abas reizes ķekavieši šo starpību likvidēja. Izšķirošie notikumi izvērtās trešajā ceturtdaļā, kad četru minūšu laikā “buki” iekrāja 14 punktu pārsvaru (41:55). Laukuma saimnieki deficītu punktu pa punktam deldēja un 71 sekundi līdz pamatlaika beigām bija vairs tikai “mīnus četri”, tomēr izglābties tā arī neizdevās – 69:76.

Nespēlējot BK “Ķekava” līderim Naurim Miezim, Artūrs Strēlniekiem guva 27 punktus, Mārtiņš Šteinbergs savāca 12 punktus, 6 rezultatīvas piespēles un 5 atlēkušās bumbas, 11 punktus iemeta Niks Saknītis. Gulbeniešiem nu ir 13 uzvaras 16 spēlēs, ķekaviešiem – 10 panākumi 15 mačos.

Neveiksmes LBL3 turnīrā turpina vajāt basketbola klubu “Carnikava”. Mājas spēlē pret BK “Salacgrīva” carnikavieši pirmā puslaika vidū nonāca pamatīgos mīnusos (12:26), tomēr trešās ceturtdaļas sākumā starpību bija samazinājuši līdz viena precīza metiena tiesai (36:38). Neveiksmīgs viņiem izvērtās otrā puslaika vidus, kad viesi iemeta deviņus punktus pēc kārtas, panāca desmit punktu handikapu (45:55) un mājiniekiem atspēlēties neļāva – 62:76.

Rolands Dovgjallo BK “Carnikava” labā guva 24 un Mārtiņš Terehovičs 12 punktus. LBL3 deviņu labāko klubu turnīrā carnikavieši saglabā priekšpēdējo astoto pozīciju – trīs uzvaras un desmit zaudējumi.