Laurenču sākumskola triumfē "S!-Fischer" ziemas skolēnu slēpošanas čempionāta kopvertējumā

Foto - Siguldas Sporta serviss Foto - Siguldas Sporta serviss

Piektdien “Fischer” Slēpošanas centrā Siguldā aizvadīts “S!-Fischer” ziemas skolēnu čempionāta noslēdzošais posms, kurā dalībnieki mērojās spēkiem distanču slēpošanā brīvajā stilā ar intervāla staru. Ceturtajā posmā startēja 152 dalībnieki, pārstāvot 20 Latvijas skolas.

Sezonas pēdējās sacensībās savu pārsvaru kopvērtējumā spēja nosargāt mājinieki, Laurenču sākumskolas audzēkņi, kuri ar 30 488 punktiem izcīnīja pirmo vietu un ieguva dāvanu karti 1500 eiro apmērā “Fischer Latvia” slēpošanas inventāra iegādei, informēja rīkotāji.

Laurenču skolēniem visas sezonas garumā uz papēžiem mina iepriekšējā gada uzvarētāji Madonas pilsētas vidusskolas jaunieši, noslēdzot sezonu ar 30 275 punktiem, bet godpilno trešo vietu izcīnīja Lejasciema vidusskola ar 28 485 punktiem.

Lieliskus rezultātus sacensībās visas sezonas garumā uzrādīja vairāki Siguldas novada skolnieki, gūstot uzvaras individuālajā vērtējumā. Sezonas kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Heidija Ciagune S10 grupā, Kate Novicāne S12 grupā un Bruno Bilāns V12 grupā no Laurenču sākumskolas, bet V18 grupā uzvaru izcīnīja Viesturs Veits no Siguldas Valsts ģimnāzijas.

Distanču slēpošanas sacensību seriāls “S!-Fischer” ziemas skolēnu slēpošanas čempionāts jau piekto ir viens no apmeklētākajiem un gaidītākajiem skolu sporta pasākumiem ziemā. 2019.gadā četros sacensību seriālā posmos kopumā piedalījās vairāk nekā 730 skolēnu no 33 Latvijas vispārizglītojošajām skolām.