Inčukalna "koijoti" rāda zobus favorītiem, tomēr zaudē

Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti piedzīvojuši zaudējumu Latvijas otrās līgas čempionāta ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē pret florbola klubu “Valka”. Sērijas otrā spēle paredzēta nākampiektdien Valkā.

Pamatturnīru “koijoti” beidza ceturtajā vietā Rietumu grupā (10 uzvaras 18 spēlēs), bet FK “Valka” Austrumu grupā finišēja pirmie (18 uzvaras 21 spēlē) un līdz ar to bija izteikti dueļa favorīti. Par spīti tam Inčukalna florbolisti savās mājās pretiniekiem izrādīja cienīgu pretestību.

Gūstot divus vārtus pēdējās piecās minūtēs laukuma saimnieki pirmo trešdaļu noslēdza savā labā – 4:3. Izšķirošais izrādījās otrais periods, kad pirmo desmit minūšu laikā valcēnieši četras reizes iemeta bumbiņu “Coyote” vārtos, pēc tam vēl trīs un otrajā pārtraukumā devās jau ar piecu vārtu pārsvaru (5:10). Trešajā trešdaļā mājinieki vienubrīd spēja starpību samazināt līdz trim precīziem metieniem, tomēr nespēja izglābties no zaudējuma – 8:12.

SK “Coyote” rindās ar trim goliem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās sezonas ražīgākais punktu krājējs Jānis Levanovičs, piecus punktus (1+4) nopelnīja Matīss Kligins.

Ceturtdaļfināla sērija ritēs līdz divām uzvarām. Otrā spēle paredzēta 15.martā Valkā, trešā, ja būs nepieciešams, notiks turpat dienu vēlāk.