Ulbrokas un Valmieras florbolistu duelī būs nepieciešama septītā spēle

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Trešo reizi izvirzījušies vadībā Latvijas florbola čempionāta ceturtdaļfināla sērijā pret florbola klubu “Valmiera”, “Betsafe Oxdog Ulbroka” komandas spēlētāji nespēja iegūto pārsvaru nosargāt un zaudēja nākamajā spēlē – sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 3:3. Citi Pierīgas florbola klubi sešās spēlēs brīvdienās guva tikai vienu uzvaru.

Sestdien sērijas piektajā spēlē Ulbrokā mājinieki šķietami viegli līdz otrās trešdaļas vidum bija panākuši 5:0 pārsvaru. Valmierieši trīs vārtus atspēlēja, taču ne vairāk – 6:3 Ulbrokas kluba labā. Uzvarētājiem Kristers Eglītis guva divus vārtus, bet Niks Ķuzulis nopelnīja trīs rezultativitātes punktus (1+2).

Trešo reizi pārliecinošai ulbrokiešu uzvarai sekoja daudz saspringtāka cīņa, kurā virsroku ņēma Valmieras klubs. Svētdien valmierieši ātri panāca 2:0, bet trešā perioda sākumā pārsvaru palielināja līdz trim precīziem metieniem (4:1). Viesi Ulbrokas florbolisti divus vārtus atspēlēja, taču pēdējās minūtēs vārtsarga nomainīšana pret laukuma spēlētāju rezultātu nedeva – 3:7 (Kārlim Vitkovskim 2+0) un sērijā neizšķirts 3:3.

Izšķirošā septītā spēle notiks ceturtdien, 21.martā, Ulbrokas sporta kompleksā. Šī pāra uzvarētāji pusfinālā tiksies ar Talsu NSS/”Krauzers” florbolistiem.

Latvijas pirmās līgas pusfināla sērijā Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas florbola klubs “SĀC” pēc pirmajām divām spēlēm izbraukumā cīnās neizšķirti ar “Irlava/Avant” komandu. Sestdien pirmajā mačā viesi otrajā trešdaļā panāca divu vārtu pārsvaru (3:1) un grūtā cīņā nosargāja uzvaru 5:4 (Ivo Videjum 2+0).

Savukārt svētdien uzvarētāju noteikšanai ar 60 minūtēm bija par maz. “SĀC” florbolisti atspēlēja četru vārtu deficītu un septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu, tomēr pagarinājuma trešajā minūtē laukuma saimnieki guva uzvaras vārtus – 4:5. Trešā spēle sērijā līdz trim uzvarām paredzēta 23.martā Ādažos.

Sezona Latvijas otrajā līgā noslēgusies Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolistiem. Nebūdami pāra favorīti, viņi ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē pret FK “Valka” viesos pirmajā periodā zaudēja 0:5, otrajā trešdaļā izvirzījās vadībā 8:7, sešas minūtes līdz beigām vēl bija priekšā 12:10, tomēr laukuma saimnieki panāca neizšķirtu un papildlaikā sagādāja “koijotiem” zaudējumu 12:13 (Salamanam Ļemantovičam 3+2, Jānim Levanovičam 3+2, Uvim Gravam 2+1).

Kamēr vīriem jau pilnā sparā rit izslēgšanas turnīri, dāmu virslīgas turnīrā tikai svētdien kļuva zināmi pusfināla pāri – regulārās sezonas uzvarētājas Kocēnu “Rubenes” florbolistes (40 punktu) tiksies ar ceturtās vietas īpašniecēm “Ķekavas Bulldogs” (10 p.) un “NND Rīga” (35 punkti un 2.vieta pamatturnīrā) ar “FK Ķekava” (34 p.un 3.v.).

Tas kļuva zināms svētdien pēc “FK Ķekava” komandas zaudējuma savās mājās “Rubenei”. Pirmajās divās trešdaļās ķekavietes pirmās guva vārtus, bet pēc tam divus ielaida. Savukārt trešajā viešņas iemeta trīs golus pēc kārtas un ar uzvaru 7:3 nodrošināja sev pirmo vietu tabulā un pusfinālā parocīgākās no pretiniecēm – Ķekavas “buldodzes”, kuras brīvdienās piedzīvoja divas pamatīgas sakāves.

Sestdien izbraukuma spēlē pret “Rubeni” ķekavietes pirmajās sešās minūtēs izvirzījās vadībā 2:0, taču beigās cieta sagrāvi 2:12. Arī svētdien savās mājās pret ”NND Rīga” Ķekavas komanda sāka godam (tikai 1:2 pēc pirmās trešdaļas), bet beigās bija 2:13.

Virslīgas pamatturnīrā vēl atlikusi viena spēle – vēlreiz būtu jāsacenšas “NND Rīga” un “Ķekavas Bulldogs” florbolistēm, taču tai vairs nav nekādas nozīmes. Pusfināla cīņas sāksies 23.martā.