Menu
 

LFF izmeklē iespējamos godīgas spēles principu pārkāpumus Salaspils futbola klubā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Futbola federācija Foto - Latvijas Futbola federācija

Latvijas Futbola federācija (LFF) noslēgusi apjomīgu izmeklēšanu par iespējamiem godīgas spēles (fair play) principu pārkāpumiem klubā FK “Salaspils”, pērnajā sezonā piesaistot viesspēlētājus no Ukrainas, un lems par tālākajām darbībām. Ja aizdomas apstiprināsies, pieņemtie mēri būs maksimāli bargi, informēja LFF prezidents Kaspars Gorkšs.

Pēc tam, kad 2018. gada maijā un jūlijā FK “Salaspils” tika reģistrēti 13 Ukrainas pilsoņi dalībai Latvijas otrās līgas čempionāta spēlēs, LFF aizdomās par iespējamiem godīgas spēles principu pārkāpumiem uzsāka apjomīgu pieteikto spēlētāju futbola vēstures apzināšanu un pieprasīja papildu informāciju no Ukrainas Futbola federācijas.

"Mūsu pozīcija ir nopietna un izlēmīga – šādām darbībām Latvijas futbolā nav vietas. Iestājoties par tīru futbolu gan laukumā, gan pārvaldībā, skrupulozi izvērtēsim situāciju FK “Salaspils” no diviem būtiskiem aspektiem. No godīgas spēles un ētikas viedokļa vērtēsim, vai ir pamats iegūtajām aizdomām par šo principu neievērošanu un spēļu ietekmēšanu. Tāpat noskaidrosim, kā bija iespējama apšaubāmu spēlētāju pieteikšana LFF organizētajām sacensībām," skaidro LFF prezidents Kaspars Gorkšs.

Pirmdien notikušajā sēdē LFF valde uzdeva LFF ģenerālsekretāram Edgaram Pukinskam veikt padziļinātu iekšējo pārbaudi par Ukrainas spēlētāju reģistrēšanas gaitu LFF Sacensību nodaļā un izvērtēt atbildīgo LFF darbinieku atbilstību ieņemamajam amatam.

Lietas materiāli arī nodoti tālākai izskatīšanai LFF Godīgas spēles un ētikas komitejā saistībā ar iespējamiem LFF Ētikas kodeksa pārkāpumiem un iespējamām spēļu rezultātu ietekmēšanas darbībām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.