Salaspiliešiem piecas medaļas Latvijas ziemas čempionātā vesera mešanā

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Salaspils stadionā aizvadītajā Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanā U16, U18, U20 un pieaugušo grupās startēja 33 dalībnieki un dalībnieces, kuri sadalīja astoņus medaļu komplektus. Piecas godalgas izcīnīja mājinieki salaspilieši.

Vīru konkurencē startēja septiņi sportisti, no viņiem trīs pārstāvēja Salaspili. Triumfēja daudzkārtējais Latvijas čempions, valsts rekordists un Salaspils sporta skolas vieglatlētikas nodaļas treneris Igors Sokolovs, kurš jau pirmajā metienā sasniedza 64,30 metrus, informēja Salaspils sporta skolā.

Otrajā vietā ierindojās I.Sokolova audzēknis Eļčins Gasanovs – 60,56 metri, bet ceturtajā vietā vēl viens Salaspils sportists – Andrejs Višičs (51,25 m). Dāmu konkurencē otro vietu ieguva Marta Šaboviča no Ķekavas – 37,78 m.

U20 juniorēm uzvaru izcīnīja salaspiliete Kristiāna Poļakova, kura 4kg smago veseri aizmeta 45,55m tālu un savu tuvāko konkurenti pārspēja par vairāk nekā 15 metriem. U16 zēniem pirmā vieta salaspilietim Robertam Beserabam, labākajā mēģinājumā viņš 4kg rīku aizlidināja 48,34m tālu.

U18 jauniešiem ļoti pārliecinošu uzvaru svinēja Salaspils sporta skolas audzēknis Makars Korotkovs – 69,60 metri (pārējie sacensību dalībnieki nespēja sasniegt pat 45m atzīmi). Vēl vienam salaspilietim, Ramilam Gasanovam, šajā vecuma grupā ceturtā vieta ar rezultātu 42,40 metri.