Menu
 

Jūrmalā norisināsies Skriešanas svētki

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

14.aprīlī Majoru pludmalē norisināsies viens no gaidītākajiem Jūrmalas aktīvās atpūtas pasākumiem pavasarī – Jūrmalas Skriešanas svētki. Lieli un mazi dalībnieki varēs sacensties skriešanas un nūjošanas distancēs, kā arī piedalīties citās izklaidējošās aktivitātēs.

Jūrmalas Skriešanas svētki dalībniekiem nodrošina ne tikai brīnišķīgu izkustēšanos svaigā gaisā gar jūru, bet arī skriešanai labvēlīgu segumu – pludmales smiltis. Ik gadu pasākumā startē arī ļoti augstas klases skrējēji, ieskaitot Latvijas čempionāta uzvarētājus, rekordistus, kā arī olimpisko spēļu un pasaules čempionāta dalībniekus.

Garākā distancē būs 10 kilometri, bet tiem, kuri pavisam maz ir skrējuši vai sportojuši, būs iespēja šos svētkus izbaudīt ar 5 kilometru skrējienu kaut vai pavisam ļoti lēnā tempā. Neiztrūkstoša sastāvdaļa būs nūjotāji, kuriem paredzētas tāda paša garuma distances – 5 un 10 kilometri. Savukārt bērni varēs mērot nedaudz īsākus attālumus – no 0,5 līdz 1 kilometram.

Sacensību laikā būs pieejamas dažādas atrakcijas un aktivitātes ģimenēm ar bērniem. Viena no atrakcijām būs “Milzu ķēriens”, kur dalībniekam piesietam aiz gumijas būs jācenšas aizsniegties pēc dāvanas. Radošajās darbnīcās bērni varēs izkrāsot sejas ar Jūrmalai raksturīgiem simboliem, veidot vējdzirnavas un putnus. Par muzikālo priekšnesumu rūpēsies bērnu un jauniešu vokālā studija “Studija rasa”. Vēstures izzinātājiem būs iespēja piedalīties orientēšanās spēlē un atklāt Jūrmalas senākās vietas un faktus. Sacensību noslēgumā ikviens finišētājs varēs nobildēties ar Jūrmalas Skriešanas svētku piemiņas medaļu. savu skaisto medaļu un enerģijas devu. Pasākumā vietā būs pieejama ēdināšanas zona.

Reģistrēties dalībai “Jūrmalas Skriešanas svētkos” var līdz 11. aprīlim mājaslapā www.skrienjurmala.lv. Reģistrēties varēs arī uz vietas, pasākuma dienā. Bērniem līdz 7 gadiem dalības maksa nav jāmaksā. Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti dalība “Jūrmalas Skriešanas svētkos” ir bez maksas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.