BMX braucēji plūc laurus Beļģijā

Foto - LRF un instagram.com/kristersapels Foto - LRF un instagram.com/kristersapels

Pirmdien Beļģijas pilsētā Zolderā notiekošajā Eiropas BMX kausa 4. posmā jaunāko grupu sportistiem godalgas savās vecuma grupās izcīnīja trīs Latvijas jaunie riteņbraucēji – ikšķilietis Edgars Langmanis, carnikavietis Kristers Apels un Markuss Soļims.

B13 puišu grupā lieliski sevi turpināja apliecināt “StayStrong Latvia/ BMX Rīga RRS” sportists Edgars Langmanis. Kā informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija, talantīgais sportists uzvarēja visos dienas braucienos, tostarp lielajā finālā, un kļuva par posma uzvarētāju.

B12 puišu konkurencē lielisku sniegumu demonstrēja vēl viens “BMX Rīga/ RRS” sportists Kristers Apels, kurš spēja iekļūt lielajā finālā, tajā finišējot otrajā vietā. Savukārt otro vietu B10 vecuma grupā izcīnīja Markuss Soļims (“Mītavas kumeļi” Jelgavas BJSS).

UEC Eiropas BMX kausa sezona turpināsies 4. un 5. maijā Norvēģijas pilsētā Rodē. Latvijā BMX sezonu plānots sākt ar “SMScredit.lv” BMX čempionāta pirmo posmu 11.maijā Jelgavā.