Salaspils handbolistes piekāpjas Latvijas čempionāta pirmajā finālspēlē

Foto - Latvijas Handbola federācija Foto - Latvijas Handbola federācija

Latvijas dāmu handbola čempionāta finālsērijas pirmajā spēlē sestdien izbraukumā pret Jēkabpils sporta skolas komandu smagu zaudējumu piedzīvoja Salaspils sporta skolas handbolistes. Otrā spēle paredzēta 7.maijā Salaspilī, sērija ritēs līdz divām uzvarām.

Finālā tiekas komandas, kas ieņēma pirmās divas Latvijas čempionāta pamatturnīrā. Lielā mērā izšķirošie notikumi pirmajā finālspēlē laukumā norisinājās jau pirmā puslaika vidū, kad jēkabpilietes no 6:4 panāca 12:5 un pirmo puslaiku noslēdza ar piecu vārtu pārsvaru (16:11).

Pēc pārtraukuma laukuma saimnieces ar četriem precīziem metieniem pēc kārtas starpību palielināja līdz deviņiem vārtiem (23:14), bet neilgi līdz beigām tā pieauga pat līdz 14 goliem (31:17). Pēdējās 7-8 minūtēs salaspilietēm mājinieču pārsvaru izdevās tikai nebūtiski samazināt – zaudējums 22:34.

Viešņām piecus vārtus iemeta Linda Borisanova, pa četriem – Renāte Salmane un Dace Potapova.

Atbildes mačs Salaspilī paredzēts 7.maijā plkst. 19.00. Ja salaspilietēm izdosies revanšēties, izšķirošā trešā spēle notiks 11.maijā Jēkabpilī.