Ikšķiles florbolisti triumfē Rīgas atklātajā čempionātā

Foto - FK "Ikšķile" Foto - FK "Ikšķile"

Ar pārliecinošu uzvaru 11:5 finālspēlē pret komandu “Datu tehnoloģijas grupa” pirmo vietu Rīgas atklātajā čempionātā izcīnījuši florbola kluba “Ikšķile” spēlētāji.

Ceturtdien Rīgā notikušajā finālā izšķirošie notikumi risinājās otrās trešdaļas sākumā, kad triju minūšu laikā ikšķilieši trīs reizes ieraidīja bumbiņu pretinieku vārtos un panāca 7:3 pārsvaru. Tuvāk par triju vārtu starpību “DTG” florbolisti vairs netika, un pēdējos divus golus FK ”Ikšķile” iemeta tukšos vārtos.

Par labāko spēlētāju čempionu rindās atzina Alvi Dāli, kura kontā pieci vārtu guvumi un divas rezultatīvas piespēles. Pa diviem vārtiem guva Kārlis Krastiņš un Raimonds Zemzāle.

Jāatgādina, ka Rīgas čempionāta pamatturnīru FK “Ikšķile” beidza trešajā vietā, ceturtdaļfināla sērijā spraigā cīņā pārspēja florbola klubu “Baloži” (5:6, 14:10, 15:10), bet pusfinālā divreiz uzvarēja florbola klubu “Carnikava” (10:7, 7:6).