Olaines futbolisti pārspēj mārupiešus otrās līgas spēlē, cīņas arī citur Pierīgā

Foto - AFA "Olaine" Foto - AFA "Olaine"

Sezonu Latvijas futbola otrajā līgā pamazām uzsāk Pierīgas klubi. Pagaidām vislabāk klājies Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” un futbola kluba “Jaunība”/sporta kluba “Upesciems” komandām, kas guvušas uzvaras pirmajās divās spēlēs.

Olainieši Rietumu zonas turnīra pirmajā spēlē ar 3:2 savās mājās pārspēja futbola klubu “Lielupe”, kaut mača sākumā bija nonākuši zaudētājos. Divus vārtus iesita Dāvis Mārcis Valmiers, vienus Rolands Bočs.

Svētdien AFA “Olaine” futbolisti pie sevis uzņēma Mārupes sporta centra komandu, kas iepriekš bija uzvarējusi abās pirmajās sezonas spēlēs. Pirmajā puslaikā divreiz bumbu viesu vārtos ieraidīja Rolands Bočs, pēc pārtraukuma precīzs bija Roberts Kazakevičs, bet mārupiešiem vienu no daudzajām vārtu gūšanas iespēja 10 minūtes līdz beigām izmantoja Rihards Tomingass – 3:1 “Olaines” labā. Ar sešiem punktiem abi Pierīgas klubi turnīra tabulā ieņem pirmās divas vietas.

Otrās līgas Ziemeļu zonā vēl divus mačus aizvadījuši sporta kluba “Krimulda” futbolisti. Izbraukumā viņi ar 1:4 piekāpās “Valmiera Glass”/ViA-3 vienībai, turklāt vienīgo reizi bumba laukuma saimnieku vārtus ielidoja pašu kļūdas dēļ. Bet nākamajā spēlē nosacītā mājas laukumā Ķekavas “Audas” stadionā krimuldieši vēl pārliecinošāk pieveica FK “Priekuļi” futbolistus – 5:1. Trīs golus iesita Renārs Kazus, pa vieniem Ingvars Sondors un Nauris Krēsliņš. Pirmajās trijās spēlēs SK “Krimulda” futbolistiem ir viena uzvara, viens neizšķirts un viens zaudējums.

Centra grupas turnīrā otro panākumu guvusi FK “Jaunība”/SK “Upesciems” vienība. Dāvids Čudars guva vārtus septītajā minūtē, Mārcis Zicmanis septiņas minūtes līdz beigām, un kaimiņnovadu komandu spēlē garkalnieši ar 2:0 pārspēja FK “Reinards”/Ropaži vienību. Vēl vienu neveiksmi – jau trešo pēc kārtas – ropažnieki piedzīvoja svētdien cīņā ar “Ghetto FC” futbolistiem – 1:5. Vienīgos vārtus pašā izskaņā ar 11 metru soda sitienu guva Mihails Busels.

Smagu sakāvi 1:6 pret sporta kluba “Super Nova” otro komandu sezonas pirmajā mačā piedzīvojis futbola klubs “Salaspils”, kaut arī pirms pēdējās pusstundas rezultāts vēl bija neizšķirts 1:1. Savukārt mājas spēlē Olainē bez gūtiem vārtiem cīņu beidza “Albatroz SC” un FK “Monarhs” komandas – 0:0.

Jāatgādina, ka Latvijas otrajā līgā šogad piedalās 43 komandas, kas sadalītas četrās zonās – Ziemeļu, Austrumu, Rietumu un Centra. Visās zonās komandas savā starpā izspēlēs divu apļu turnīru, un katras zonas pirmās vietas ieguvēji kvalificēsies pusfinālam.