Menu
 

Foto: Mārupes orientieristi uzvarējuši Pierīgas novadu sacensībās Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde Foto - Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Pierīgas novadu sporta spēļu orientēšanās sacensībās Lilastē pirmo vietu komandu vērtējumā izcīnījuši Mārupes orientieristi, kuri summā apsteidza Ādažu un Ropažu novadu pārstāvjus.

Sacensības, kurās šogad startēja astoņu novadu komandas, individuāli, kā ierasts, risinājās sešās vecuma grupās dāmām un vīriem (līdz 30, 40, 50, 60, 70 un virs 70 gadiem), bet komandu ieskaitē tika ņemti vērā katras komandas pārstāvju seši labākie rezultāti un iegūtie punkti (par 1. vietu 20 p., par 2. vietu 18 p. utt.).

Mārupiešiem 116 punktus un pirmo vietu kopvērtējumā garantēja četras individuālās uzvaras un divas otrās vietas. Pirmie savās vecuma grupās bija Gunta Lebedoka, Silvija Segliņa, Mārtiņš Skujenieks un Jānis Lagzdkalns, otrie – Anna Andersone un Jevgeņijs Kaupužs.

Ādažu orientieristi, kuri Pierīgas novadu spēlēs uzvarēja pērn, savāca 104 punktus un par diviem punktiem apsteidza trešās vietas ieguvējus ropažniekus. Tālākās vietas ieņēma Sējas, Saulkrastu, Ķekavas (visiem pa 99 punktiem), Babītes (95) un Salaspils (93) novadu komandas.

Jaunākajā vecuma grupā dāmām Ieva Rukšāne no Sējas novada otrajā vietā atstāja Kendiju Aparjodi no Saulkrastiem, bet vīriem pirmās divas vietas sadalīja salaspilietis Zigmārs Gailis un ādažnieks Rūdolfs Šadrins. Citās grupās par uzvarētājiem kļuva Laura Vārtukapteine (Salaspils), Irita Puķīte (Saulkrasti), Ieva Freimane (Ķekava), Ansis Actiņš (Sēja), Aigars Leiboms (Ādaži) un Aivars Pentjušs (Ropaži).

18.maijā Ulbrokā un Inčukalnā plānots Pierīgas novadu sporta spēļu florbola turnīrs.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.