Ķekavas basketbolisti nonāk zaudētājos LBL2 finālsērijā

Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com

Sestdien piedzīvojuši otro zaudējumu pēc kārtas, basketbola kluba “Ķekava” spēlētāji nonākuši zaudētājos Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas finālsērijā pret “Gulbenes bukiem” (1:2). Ceturtā spēle sērijā līdz trim uzvarām notiks otrdien, 14.maijā, Ķekavā.

Līdzīgi kā otrajā finālspēlē Ķekavā, cīņas lielāko daļu vadībā bija mājinieki – šinī gadījumā gulbenieši. Viņu pirmo izrāvienu 14:7 ķekavieši ātri likvidēja (18:18), toties otrās ceturtdaļas vidū “buku” pārsvars sasniedza 13 punktus (37:24), bet pirmo puslaiku viņi noslēdza ar “plus 6” – 47:41.

Pēc pārtraukuma laukuma saimnieki labu brīdi turējās 1-3 precīzu metienu atstatumā, līdz 28.minūtē viesi beidzot panāca izlīdzinājumu (57:57), bet piecas minūtes vēlāk pirmo reizi izvirzījās vadībā – 66:65. Vēl trīs minūtes līdz beigām BK “Ķekava” basketbolisti saglabāja nelielu pārsvaru (76:74), taču, tāpat kā iepriekšējās cīņas galotnē, viņus atkal pievīla precizitātes soda metienos (visā spēlē tikai 17 no 39). Gulbenieši izskaņu aizvadīja aukstasinīgāk, svinēja uzvaru 83:78 un izvirzījās vadībā finālsērijā.

Teju pusi Ķekavas komandas punktu guva Nauris Miezis (35), viņam uzbrukumā piebalsoja Roberts Pāže (18) un Edgars Štelmahers (16), bet visi pārējie savāca tikai deviņus punktus.

Ja 14.maijā Ķekavā mājiniekiem izdosies uzvarēt un izlīdzināt rezultātu, LBL2 fināla izšķirošā piektā spēle notiks 18.maijā Gulbenē.