Menu
 

Sākusies pieteikšanās "Olimpiskajai dienai"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - olimpiade.lv Foto - olimpiade.lv

Latvijā “Olimpiskā diena 2019” notiks 20.septembrī. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) aicina līdz šā gada 14.jūnijam pašvaldību sporta dzīves vadītājus un reģionālos Olimpiskos centrus pieteikties pasākuma organizēšanai.

LOK ģenerālsekretārs un Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers lēš, ka “Olimpiskās dienas 2019” pasākumos piedalīsies ap 140 000 dalībnieku visā Latvijā: “Arī šogad turpināsim pagājušajā gadā iesākto tradīciju un aicināsim pasākumā piedalīties ne tikai skolas vecuma jauniešus, bet arī pirmskolas bērnus.”

Vienlaicīgi visās Latvijas “Olimpiskās dienas 2019” norises vietās pasākums sāksies ar olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar dažādiem olimpiskajiem sporta veidiem un to spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī radošajos konkursos. Pirmskolas un sākumskolas izglītības iestāžu bērniem būs iespēja piedalīties zīmējumu konkursā, kur dalībniekiem būs uzdevums uzzīmēt Latvijas olimpiskās komandas talismanu. Savukārt eseju konkursā 7. līdz 12.klašu skolēniem būs iespēja rakstīt iedvesmas vēstuli Latvijas olimpiskajai komandai, ņemot vērā, ka 2020.gada vasarā Tokijā risināsies XXXII olimpiskās spēles.

Papildus vienojošajiem pasākumiem, organizētāji “Olimpiskās dienas 2019” norises vietās tiek aicināti izstrādāt savu individuālo pasākumu programmu, lai plašāk popularizētu olimpiskos sporta veidus un olimpiskās idejas.

“Olimpiskās dienas 2019” pasākumi būs bez maksas, un visiem dalībniekiem tiks pasniegti SOK 2019.gada sertifikāti, kas apliecina dalību “Olimpiskās dienas 2019” pasākumos, bet viena labākā komanda katrā pašvaldībā saņems LOK speciālbalvas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.