Menu
 

Foto: Mārupes, Babītes un Baldones pārstāvji sadalījuši Pierīgas sporta spēļu vieglatlētikas sacensību medaļas Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde Foto - Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Baldones stadionā pirmo reizi aizvadītas Pierīgas novadu sporta spēļu vieglatlētikas sacensības. Jaunumam spēļu programmā, kas turklāt notika vienlaikus ar daudziem citiem sporta un kultūras pasākumiem, vēl būs jāpacīnās par popularitāti – pirmajā reizē piedalījās vien triju Pierīgas novadu komandas.

Programmā bija iekļautas četras vieglatlētikas disciplīnas – 100 metru un 1000 metru skrējieni, tāllēkšana un lodes grūšana. Nolikums paredzēja, ka sacensības individuāli notiek trijās vecuma grupās (16-34 g., 35-49 g., 50 g.un vecāki), turklāt katrs dalībnieks drīkst startēt ne vairāk, kā divos veidos. Komandas ieskaitē vērtēja 12 augstākās izcīnītās vietas.

Sarēķinot visus punktus, izrādījās, ka pirmo vietu komandu kopvērtējumā izcīnījuši Mārupes novada vieglatlēti (236 p.), kuri tikai par diviem punktiem apsteidza Babītes novada komandu, bet trešo vietu ieņēma mājinieki baldonieši (226 p.).

Individuāli vīru konkurencē tāllēkšanā visas trīs pirmās vietas ieguva mārupieši Augusts Blekte, Ints Pīrāgs un Jānis Lagzdkalns, 100 metru sprintā savās grupās uzvarēja Mareks Kojalovičs un Edijs Kizenbahs no Babītes, kā arī I.Pīrāgs, 1000 metru skrējienā uzvaras sadalīja E.Kizenbahs, Oskars Bambals (Mārupe) un Egons Grāvītis (Baldone), bet lodes grūšanā tālākie mēģinājumi izdevās A.Blektem, E.Grāvītim un Andrim Rukmanim no Babītes.

Dāmām konkurence – īpaši skriešanas disciplīnās – bija pat lielāka nekā vīriem. Tāllēkšanā labākās savās grupās bija mārupietes Inese Mozga un Līga Lagzdkalne, kā arī Laila Pētersone no Baldones, 100 metros – Daiga Dābola un Ilona Kojaloviča no Babītes, kā arī Džūlija Krūmiņa no Mārupes, 1000 metros – D.Dābola un Rita Golvere no Babītes, kā arī mārupiete Līga Jansone, bet lodes grūšanā – baldonietes Marta Šabovica un L.Pētersone, kā arī I.Kojaloviča.

Jau šīs nedēļas nogalē paredzētas nākamās Pierīgas novadu sporta spēļu sacensības – kalnu riteņbraukšana (MTB) Riekstukalna apkārtnē Baldones novadā. Tās norisināsies sešās vecuma grupās dāmām un vīriem distancēs no 4 līdz 16 kilometriem. Pēdējos piecos gados Pierīgas MTB sacensībās uzvarējusi Baldones novada komanda.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.