Menu
 

Mārupē ar aizraujošu programmu turpināsies BMX čempionāts

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Riteņbraukšanas federācija Foto - Latvijas Riteņbraukšanas federācija

Sestdien ar trešā posma sacensībām Mārupē turpināsies “SMScredit.lv” BMX čempionāta sezona. Līdzjutējus priecēs spraigas sacensības trasē un aizraujoša izklaides programma. Pirmie priekšbraucieni gaidāmi no pulksten 13.00, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

BMX klubs “Mārupe” allaž BMX braucējus un aizraujošā sporta veida dalībniekus ir sagaidījis ļoti viesmīlīgi, klubs katru gadu attīsta ne vien savu trasi Tīrainē, bet arī apkārtējo infrastruktūru. Pērn mārupieši sekmīgi uzņēma Latvijas čempionātu, bet šogad trasē norisināsies pašmāju lielākā BMX sacensību seriāla trešais posms.

Sacensības sāksies plkst. 13.00, kad gaidāmi pirmie priekšbraucieni. Galvenā cīņa par godalgām 21 vecuma un meistarības grupā notiks pēc plkst. 16.00. Sacensībās startēs dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas un citām apkārtējām valstīm.

BMX klubs “Mārupe” bez sportiskajām cīņām trasē piedāvās arī lielisku kultūras programmu. Sportistus un līdzjutējus priecēs grupa “Oranžās brīvdienas”. Savukārt svētdien turpat Tīrainē no plkst. 11.00 notiks “Mārupes BMX kauss”. Arī šeit pēc fināliem gaidāma kultūras programma. Klātesošos priecēs grupa “Tumors”.

Septītajā “SMScredit.lv” BMX čempionāta sezonā iekļauti septiņi posmi. Pirmie divi posmi jau aizvadīti Jelgavā un Ventspilī, bet sacensības notiks arī Burtnieku novadā, Madonā, Smiltenē un Rīgā. Sacensību seriāls orientēts uz bērnu un jaunatnes grupu sportistiem, taču vienlaikus, posmos startēs arī pieaugušo grupu sportisti, tostarp Latvijas izlases sportisti.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.