Krimuldas futbolisti iekļuvuši Latvijas kausa nākamajā kārtā

Foto - Latvijas Futbola federācija Foto - Latvijas Futbola federācija

Aizraujošā cīņā pārspējot Jēkabpils komandu “Keiko”, Latvijas kausa izcīņas otrā posma otrajā kārtā iekļuvuši sporta kluba “Krimulda” futbolisti. Jau ziņots, ka Pierīgu šajā turnīra stadijā pārstāvēs arī futbola klubs “Salaspils” un sporta klubs “Super Nova”.

Trešdien “Audas” stadionā Ķekavā notikušajā otrā posma pirmās kārtas spēlē SK “Krimulda” futbolisti pirmā puslaika vidū izvirzījās pēc Renāra Kazus realizētā 11 metru soda sitiena. Minūti vēlāk “Keiko” komanda panāca izlīdzinājumu, bet jau nākamajā uzbrukumā Ingvars Sondors atkal izvirzīja vadība Krimuldas klubu 2:1. 38.minūtē rezultāts atkal kļuva neizšķirts, bet 66.minūtē uzvaras vārtus SK “Krimulda” labā guva R.Kazus – 3:2.

Latvijas kausa otrā posma otrajā kārtā SK “Krimulda” mērosies spēkiem ar pirmās līgas līdervienību FK “Tukums 2000”. FK “Salaspils” pretinieki būs “Caramba Rīga” futbolisti, bet SK “Super Nova” spēlēs ar “FC New Project” komandu. Šo spēļu uzvarētāji iekļūs astotdaļfinālā, kur cīņā iesaistīsies arī deviņi virslīgas klubi.

Upesciema stadionā Latvijas otrās līgas Centra zonas turnīra spēlē futbola kluba “Jaunība” un sporta kluba “Upesciems” komanda uzņēma futbola klubu “Monarhs”. Jau septītajā minūtē laukuma saimnieki bija nonākuši zaudētājos 0:2, taču trīs Oskara Odiņa un viens Naura Baranovska precīzais sitiens ļāva Upesciema futbolistiem otrā puslaika sākumā iekrāt 4:2 pārsvaru. Taču pēdējā pusstundā mājinieki “saplīsa”, ielaida četrus vārtus un zaudēja 4:6.

Turnīra tabulā FK “Jaunība”/SK “Upesciems” ar 10 punktiem 7 spēlēs (3 uzvaras, 1 neizšķirts, 3 zaudējumi) ieņem sesto vietu.