Menu
 

Latvijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā piedalīsies visi labākie, arī carnikavietis Skujiņš

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Riteņbraukšanas federācija Foto - Latvijas Riteņbraukšanas federācija

27.jūnijā Biķernieku trasē, kā arī 29. un 30. jūnijā Kuldīgā notiks gada prestižākās šosejas riteņbraukšanas sacensības mūsu valstī – Latvijas čempionāts. Sacensības pulcēs vairāk nekā 300 dalībnieku, bet elites grupā dalību apstiprinājuši arī Krists Neilands, Emīls Liepiņš un carnikavietis Toms Skujiņš.

Latvijas čempionāts tradicionāli sāksies ar individuālā brauciena sacensībām. Otro gadu pēc kārtas, pateicoties Ceļu satiksmes drošības direkcijas atbalstam, šīs sacensības notiks Biķernieku trasē, kas ir dalībniekiem drošākā un skatītājiem pieejamākā vieta. Kā informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijā, sacensības sāksies pulksten 9.00, bet elites vīri trasē dosies ap pulksten 14.30. Plānots, ka individuālajā braucienā piedalīsies vairāk nekā 300 sportisti. Viņu vidū redzēsim – Kristu Neilandu, Alekseju Saramotinu, Emīlu Liepiņu un citus mūsu vadošos velosportistus.

Čempionāts 29. jūnijā turpināsies Kuldīgas novada Priedainē. Pulksten 10.00 tiks dots starta šāviens jauniešu puišu un junioru meiteņu grupas sacensībām. Šo grupu dalībnieki Priedaines un Snēpeles apkaimē veiks 75 kilometru garu distanci. Pulksten 12.15 paredzēts starts junioru puišiem un sievietēm. Šajā braucienā distances garums sasniegs 120 kilometrus. Sacensību diena noslēgsies ar cienījamo senioru 60+ grupās startu 30 kilometru garajā distancē. Starts šim braucienam ap pulksten 15.30.

Sacensību kulminācija gaidāma svētdien, 30. jūnijā, kad Kuldīgas pilsētas laukumā startēs amatieru vīru, kā arī elites un U23 vecuma grupas sportisti. Kuldīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti uz startu pulcēties jau pulksten 10.00, kad tiks dots starta šāviens amatieru braucienam 97 kilometru garajā distancē. Sacensību pēdējie kilometri tiks veikti par Kuldīgas pilsētas ielās izveidoto apli.

Latvijas labākie elites šosejas riteņbraucēji sacensības uzsāks pulksten 12.45, veicot 166 kilometru garu distanci. Pēdējie 40 kilometru tiks veikti pa Kuldīgas pilsētas ielām izveidoto apli, ļaujot ikvienam baudīt augta līmeņa sacensības. Dalību grupas braucienā apstiprinājuši pilnībā visi labākie pašmāju elites sportisti, tostarp pēdējo divu gadu čempions, kuldīdznieks Krists Neilands. Uz tituliem kāros arī tādi vīri kā Emīls Liepiņš, Toms Skujiņš, Andžs Flaksis, Aleksejs Saramotins, Viesturs Lukševics, Andris Vosekalns un citi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.