Pierīgas futbola klubi priecē skatītājus ar rezultatīvām spēlēm

Foto - FK "Olaine" Foto - FK "Olaine"

Vārtu guvumiem bagātas spēles aizvadījušas divas Pierīgas futbola komandas. Futbola kluba “Olaine” dāmu komandas pēdējos divos mačos bumba vārtu tīklā ielidojusi 20 reižu, bet FK “Reinards/Ropaži” vīru vienības pēdējā spēlē tika gūti 11 vārti.

Latvijas Sieviešu futbola līgas kārtējā spēlē FK “Olaine” futbolistes piektdien tikās ar turnīra līderēm Rīgas Futbola skolas audzēknēm un, visus trīs vārtus ielaidušas pusstundas laikā cīņas vidusdaļā, piedzīvoja zaudējumu 0:3. Ar četriem punktiem astoņās spēlēs (viena uzvara, viens neizšķirts, seši zaudējumi) olainietes tabulā ieņem priekšpēdējo piekto vietu.

Dažas dienas iepriekš Olaines futbolistes Jaunmārupes pamatskolas stadionā aizvadīja Latvijas kausa izcīņas otrās kārtas spēli pret futbola kluba “Dinamo Rīga” otro komandu un svinēja graujošu uzvaru 17:0. Sešus vārtus iesita brazīliete Simone Alveša. Nākamajā kārtā 2.jūlijā olainietēm būs jāspēlē ar FK “Dinamo Rīga” pamatsastāvu, kas Sieviešu futbola līgas tabulā šobrīd ieņem otro vietu.

Neveiksmes Latvijas otrās līgas Centra zonas turnīrā turpina vajāt FK “Reinards/Ropaži” futbolistus. Piektdienas spēlē Upesciema stadionā pret futbola klubu “Monarhs” Mihails Busels trešajā minūtē ropažniekus izvirzīja vadībā, taču līdz pārtraukumam bumba sešas reizes ielidoja viņu vārtos, bet beigās sanāca sezonas lielākā sagrāve 1:10.

Centra zonas tabulā Ropažu komanda ar vienu punktu deviņās spēlēs ieņem pēdējo 11.pozīciju.