Carnikavas un Siguldas skrējējiem Latvijas čempionu tituli U14 grupā, olainietēm bronzas medaļas

Piltenē aizvadīts Latvijas jaunatnes vieglatlētikas čempionāts U14 vecuma grupā. Divus čempiona titulus, turklāt abus 1000 metru skrējienā, izcīnīja Pierīgas jaunie sportisti.

Meiteņu konkurencē pirmo vietu izcīnīja carnikaviete Madara Kļavniece, kura pārstāv sporta skolu “Arkādija”. Viņa finišēja pēc trim minūtēm un 12,69 sekundēm. Savukārt puišiem pirmais mērķi sasniedza Jānis Stūrītis no Siguldas sporta skolas (3:04,34).

2000 metru skrējienā trešo vietu izcīnīja siguldietis Kristaps Garančs (7:21,83). Divas bronzas medaļas Olaines vieglatlētikas kluba pārstāvēm – 2000 metru distancē trešo vietu ieņēma Viola Bolšteine (7:27,01), bet šķēpa mešanā trešā bija Estere Lamberte (33,83 m).

Labāko sešniekā vēl izdevās iekļūt Agatei Bainorai no Siguldas, kura bija piektā diska mešanā (21,65), un Tomasam Matvejam no Ķekavas, kurš bija sestais 1000 metru skrējienā (3:20,09).