Mārupes futbolisti iesit trīs, salaspilieši ielaiž piecus

Foto - Mārupes sporta centrs Foto - Mārupes sporta centrs

Latvijas futbola otrās līgas čempionātu turpina vairākas Pierīgas komandas. Kārtējās spēlēs uzvaru izcīnīja Mārupes sporta centra futbolisti, bet sagrāvi piedzīvoja futbola klubs “Salaspils”.

Mārupes sporta centra komanda Jaunmārupes pamatskolas stadionā uzņēma “Talsi/FK “Laidze”” vienību, un jau 13.minūtē mājinieki bija iekrājuši 3:0 pārsvaru – precīzi sita Verners Lapinskis, Dāvis Vilcāns un Rainers Veide. Pirmā puslaika pašās beigās viesi divus vārtus atguva, tomēr pēc pārtraukuma mārupieši trauslo pārsvaru nosargāja – uzvara 3:2.

Rietumu zonas turnīra tabulā Mārupes komanda ar 15 punktiem astoņos mačos ieņem ceturto vietu, par punktu atpaliekot no trim vadošajām vienībām (tajā skaitā “Olaine”), kas gan visas aizvadījušas par spēli mazāk.

Krietni grūtāk klājas Centra zonā spēlējošajiem Pierīgas klubiem. FK “Salaspils” pēdējā mačā pret grupas līderiem “Ghetto FC” nonāca zaudētājos 0:5 un tikai pēdējās desmit minūtēs, pateicoties Kārļa Līča un Jaroslava Sokola raidījumiem, starpību samazināja līdz 2:5.

Tabulā salaspilieši 11 klubu konkurencē ir devītie (7 punkti) vienu pozīciju virs FK “Reinards”/Ropaži vienības.