Menu
 

Salaspiliešu pārstāvētajai Latvijas U24 frisbija izlasei pasaules čempionātā divas uzvaras četrās pirmajās spēlēs

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - frisbee.lv Foto - frisbee.lv

Latvijas U24 vecuma jauktā komanda, kuras kodolu veido Salaspils Frisbija kluba spēlētāji, Vācijā notiekošajā pasaules čempionātā apakšgrupu turnīrā izcīnīja divas uzvaras četrās spēlēs, tabulā ierindojās otrajā vietā un turpina cīņu par vietu ceturtdaļfinālā.

Pasaules čempionātu latvieši sāka ar zaudējumu pšreizējiem pasaules čempionei ASV izlasei 4:15. Pirmdien Latvijas jauktā izlase ar 15:8 pārspēja Nīderlandes izlasi, otrdien ar 15:10 uzvarēja Lielbritāniju, bet grupas pēdējās spēlēs pēdējā punkta izspēlē ar 14:15 piekāpās Francijai, liecina Latvijas Disku sporta savienības informācija.

Latvijas, Nīderlandes un Francijas izlases visas pārspēja Lielbritāniju un zaudēja ASV. Savstarpējos mačos katra guva pa vienam panākumam, tādējādi vērā tika ņemti +/- rādītāji. Latvijas izlasei tas bija labvēlīgs (+6), tādēļ par vietu jaunajā grupā nebija jāsatraucas, tomēr daudz labvēlīgāk mums būtu līdzi ņemt uzvaru pār Nīderlandi, nevis zaudējumu pret Franciju. Tā kā gan nīderlandiešiem, gan francūžiem bija vienāds rādītājs (-3), tad vēlreiz tika vērā ņemts savstarpējā mača uzvarētājs, kas Nīderlandei ļāva iekļūt jaunajā grupā kopā ar Latviju un ASV.

Turpinājumā trīs spēcīgākās A grupas komandas apvienosies ar C grupas vienībām – Kanādu, Čehiju un Vāciju. Četras spēcīgākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā

Latvijas izlases kodolu veido Salaspils Frisbija kluba spēlētāji – izlases kapteinis Jānis Bernāns, spēles gara kapteinis Emīls Elksnītis, Arvīds Žanis Orlovksis, Bruno Jurginsons, Didzis Malderis, Toms Ābeltiņš, Katrīna Ance Gasiņa, Helēna Orlovska, Kristiāna Kazakupča un Santa Siņica. Divas spēlētājas izlasē ir no “Valmieras” – Helēna Dreimane un Undīne Vektere. Vēl izlase spēlē Ventspils Frisbija kluba pārstāvji Ēriks Podgurskis un Kristīne Gūtmane, kā arī ogreinietis Nauris Jasukevičs.

Pasaules U24 čempionātā jauktajā grupā sacenšas 21 valstsvienība.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.