Menu
 

Aptauja Ikšķilē. Kā pasargājat sevi no inficēšanās ar Covid-19? Apriņķis.lv

  • Autors:  Liene Ozola
Foto: www.pexels.com un Liene Ozola Foto: www.pexels.com un Liene Ozola

Kopš pagājušās nedēļas spēkā ir jauni ierobežojumi, kas jāievēro Latvijas teritorijā. Mutes un deguna aizsegs obligāti jālieto tirdzniecības vietās – veikalos, lielveikalos, pastā, degvielas uzpildes stacijā un citās vietās, kur notiek tirdzniecība. Privātos pasākumos drīkst pulcēties ne vairāk kā 30 cilvēku, bet privātos pasākumos ārtelpās nedrīkst pulcēties vairāk par 300 cilvēkiem. Vienu nedēļu pēc rudens brīvlaika 7.–12. klašu audzēkņiem mācību process notiks attālināti. Noteikti vēl daudzi citi ierobežojumi.

GUNTARS, pensionārs
Veikalos lietojam masku un cenšamies uz to doties cik vien iespējams reti. Izvairāmies dodies uz lielveikaliem un citām sabiedriskām vietām. Pulcējamies tikai šaurā draugu lokā, kuri arī ir tādi, kas vairāk dzīvo pa māju.

 

VELGA, pensionāre
Dodoties uz veikalu, uzvelku masku, turklāt veikalu apmeklēju pēc iespējas rīta stundās, kad ir mazāk apmeklētāju. Papildus tam daudz uzturos svaigā gaisā un uzturā lietoju dabīgos līdzekļus imunitātes stiprināšanai.

 

INĀRA, pārdevēja
Uz darbu man ir jādodas, bet citās sabiedriskās vietās cenšos neuzturēties. Es sekoju līdzi tam, lai man nebūtu iesnas vai klepus – dzeru daudz zāļu tējas un dabīgos vitamīnus.

 

JĀNIS, strādā mēbeļu ražošanā
Neko nedaru. Uzskatu, ka stāsts par kovidu ir liela afēra. Neticu ne ierobežojumiem, ne statistikai. Man ir simtiem paziņu, un neviens no viņiem neslimo, bet, kā paskatos TV, tā tikai kovids vien.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.