Menu

Objekti filtrēti pēc datums: Svētdiena, 04 Novembris 2018

Portāls: Krievijas diplomāts Latvijā studējis izlūkdienesta akadēmijā kopā ar iespējamo Skripaļa indētāju

Krievijas vēstniecības Latvijā pirmais sekretārs Romāns Tatarka savulaik studējis Maskavas Militāri diplomātiskajā akadēmijā kopā ar Krievijas militārā izlūkdienesta GRU līdzstrādnieku Anatoliju Čepigu, kurš tiek turēts aizdomās par bijušā Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa saindēšanu, vēsta Ukrainas vietne "Ghall.com.ua".

Lasīt vairāk...

19.XI Dokumentālā filma "Dziesmuvara" Baložos

  • Publicēts Kino

19.novembrī plkst. 17.00 Baložu pilsētas kultūras namā skatāma dokumentālā filma “Dziesmuvara”. Tās veidotāji (scenārija autori Dainis Īvāns un Askolds Saulītis, režisors Askolds Saulītis, operators Andris Priedītis) savu Dziesmu svētku redzējumu ļauj izstāstīt dokumentālam koptēlam – latviešu karavīram, kara lidotājam, ērģelniekam un koristam. 

Lasīt vairāk...

Aptauja Stopiņos: Vai atbalstāt bērnu adopcijas ierobežošanu uz ārzemēm?

Pēc asām vārdu pārmaiņām valdība šonedēļ vienojās ierobežot audžuģimenēs esošu bērnu adopciju uz ārvalstīm, atļaujot to tikai tad, ja bērns ir viņu radinieks. Par šo jautājumu valdības sēdē izvērsās plašas un brīžiem nokaitētas diskusijas, labklājības ministram Jānim Reiram noraidot visus pārmetumus un uzsverot, ka mērķis ir veicināt bērnu adopciju no institūcijām, nevis audžuģimenēm.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.